Najlepsze Porady Dom i OgródJak oczyścić dom z negatywnej energii?
ocena (/0):

Jak oczyścić dom z negatywnej energii?

berlin-1571046-1920.jpg

Tak jak w każdym domu często kłótnie czy napięcia ukrytych emocji mogą sprawić że energia w całym naszym domu nie jest najlepsza. Czasami można to bardzo prosto wyczuć, jednak są sytuacje gdzie niełatwo jest zrozumieć czy ktoś się gniewa czy ma jakieś problemy. Zła energia w domu może być spowodowana złym samopoczuciem, problemami finansowymi czy uczuciowymi między członkami rodziny, a nawet może być sprowadzona od sąsiadów czy odwiedzających nas gości. 


Najlepsze-porady.pl przygotowały łatwy i szybki sposób na oczyszczenie domu z negatywnej energii. Będą Ci potrzebne wyłącznie 3 składniki i cierpliwość. Oto nasz sposób..


Na samym początku należy wykryć złą energię oraz jej przyczyny. Mogą być one każdego rodzaju. Osoby, które mają w domu zwierzęta to mogą zauważyć ich dziwne zmiany w zachowaniu. Zwierzęta dużo łatwiej mogą wyczuć negatywne wibracje i wtedy stają się bardziej nerwowe, zdezorientowane i nieposłuszne.

 

Do oczyszczenia domu z negatywnej energii wystarczy Ci szklanka wody. Zwykła przeźroczysta szklanka bez żadnych nadruków. Wypełnij 1/3 szklanki solą i do kolejnej 1/3 dolej ocet spirytusowy lub ekologiczny ocet jabłkowy. Pozostałą 1/3 wolnej szklanki zalej czystą wodą.

 

Skoro masz już odpowiednią miksturę przygotowaną to wystarczy ją ukryć na jedną dobę w pokoju w którym masz wrażenie że zła energia się zgromadziła. Po upływie 24 godziny jeżeli mikstura nadal jest tego samego koloru oznacza to że w pokoju nie ma żadnych negatywnych wibracji.

 

Powtarzaj ten proces w każdym pokoju u siebie w domu. Gdy znajdziesz miksturę ze zmienionym kolorem (może to być kolor brązowy lub zielony) oznacza to że w tym pokoju niestety panuje negatywna energia. Co należy zrobić? Wylej miksturę do toalety i spuść wodę. W następnych 24 godzinach powtórz ten sam proces w tym samym pokoju gdzie zauważyłeś złe wibracje.

 

Należy pamiętać że czasami nie od razu pozbędziemy się negatywnej energii z jakiegoś pomieszczenia. Powtarzaj ten proces oczyszczenia nawet po kilka razy.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Podobne