Najlepsze Porady Dom i OgródJak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

berlin-1571046-1920.jpg © Spider's Web

Karta Moja Biedronka pojawiła się w sklepach Biedronka niedawno. Jej posiadanie ma pewne zalety. Jednak zanim zaczniemy jej używać, musimy karte zarejestrować na stronie internetowej Biedronki. Jak to zrobić?


Co jest potrzebne do rejestracji?

Aby móc korzystac z aktualnych akcji promocyjnych Biedronki należy najpierw zdobyć kartę Moja Biedronka. Nie jest to wcale trudne. O kartę wystarczy poprosić sprzedawcę przy robieniu zakupów. Można również zadzwonić na infolinię Biedronki i zamówić ją telefonicznie na nasz adres. Karta przyjdzie do nas pocztą. Kiedy już masz kartę Moja Biedronka, musisz ją zarejestrować. Forularz rejstracyjny był bardziej rozbudowany niż obecnie, jednak sklep postanowił go skrócić. Być może było to spowodowane niechęcią klientów do podawania wszelkich danych. Teraz wpisujemy tylko na stronie https://www.biedronka.pl/front/user/registration nasz login i hasło. Powstarzamy hasło w celu weryfikacji i akceptujemy regulamin serwisu. W kolejnym kroku podajemy także numer karty Moja Biedronka i PIN. 

Aktualne promocje

Biedronka zaczęła promocje od akcji Gang Świeżaków. Za każde wydane 40 zł klient otrzymywał w sklepie naklejkę. Za odpowiednią liczbę naklejek można było wymienić je na maskotkę Świeżaka- warzywo lub owoc. Teraz za 40 zł otrzymujemy dwa pakiety kart do gry z wizerunkiem Świeżaków. Posiadaczy kart Moja Biedronka czekają jednak też inne benefity. Przykładowo od 11 października trwa akcja promocyjna, która polega na zakupie dowolnej czekolady marki Magnetic. Jeśli klientowi nie posmakuje produkt i wyrazi na jego temat opinię wraz z paragonem i okazaniem karty może otrzymać zwrot pieniędzy

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

najlepszy przepis na świecie na mule !!
Sery neutralizują brzydki zapach z ust :)
Po wszelkie porady i pomoc w naprawie sprzętu AGD radzę...
Dzięki za świetny poradnik. Mam 6-letniego psa i od...
najważniejsze to dużo ruchu i dieta - jak pies będzie miał...
coca cola to ściema - w coca coli jest bardzi mało kwasu...
Moj Gucio rzeczywiscie ma troche wiecej cialka w okolicy zeber...
najlepiej usuwa kamień ciepły ocet - jest to naturalna...