Najlepsze Porady Dom i OgródJakie kolory do pokoju?
ocena (/1):

Jakie kolory do pokoju?

berlin-1571046-1920.jpg © pixabay.com

To, jaki wystrój będzie miała dana sypialnia zależy tylko i wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań, a w szczególności od naszego charakteru oraz od naszych zainteresowań. Juz w sklepie warto poprosić o radę specjalistę, który na pewno doradzi, jaki kolor będzie najlepszy do naszego wnętrza. Przyda się więc zdjęcie pokoju, do ktorego szukamy koloru, aby pokazać je sprzedawcy. 


Dopasuj kolor do swojej osobowości

Przy zmianie koloru w pokoju warto tez kierowac się zainteresowaniami oraz naszymi upodobaniami. Jeśli do wnętrza pasuje kolor żółty, ale wiemy, ze w takim pokoju nie będziemy czuć się komfortowo, to nie róbmy tego na siłę. Jest przecież mnóstwo innych kolorów, które także mogą pasować do naszego wnętrza. Czasami też warto postawić na klasyczną biel, która nada pomieszczeniu dostojności i sprawi, że pokój będzie się wydawał większy. Ponadto do białych ścian łatwiej będzie nam później dobrać meble i dodatki. 

NIEzwykłe ściany

Jeśli zdecydujemy sie na kolor na ścianach, nie malujmy wszystkich ścian na ten sam odcień. Modne są teraz kontrastowe dodatki w postaci namalowanych grafik, czy prostych pasów, które doskonale będą się prezentowac w każdym wnętrzu. Postawmy na pastelowe kolory, a nasz pokój wyda się jaśniejszy i przyjemnie będzie w nim przebywać. Na jednej ścianie zróbmy kontrastową fototapetę. Nasz pokój zyska dzięki niej dodatkowego pazura, a nasze ściany nie będą takie nudne i zwyczajne.

Dodaj komentarz

autor komentarza: ~OlaS
Ocena: 5/5
Dodano: 2019-07-01 09:38:01

hahaha, u mnie najlepszym trickiem jest zaprogramowanie mojej roomby do odkurzania i cieszenie się chwilą wolnego :)

autor komentarza: ~autorka
Ocena: 3/5
Dodano: 2019-07-06 20:16:15

moge polecić dobry odkurzacz do pozbycia się kurzu z domu. mam roombe kilka lat i dobrze sobie z tym radzi. włączam ja codziennie i mam z głowy


Najciekawsze

Podobne