Najlepsze Porady IntymneGdzie iść na randkę w walentynki? Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Gdzie iść na randkę w walentynki?

Gdzie iść na randkę w walentynki? Randka

W przyszłym tygodniu walentynki, a Ty nie wiesz gdzie zabrać swoją drugą połówkę na randkę? Jesteś w swoim związku już kilka lat czy może dopiero zaczynacie się spotykać? Nie masz pomysłów na ciekawe spędzenie czasu? Nie przejmuj się, ponieważ w poniższym tekście znajdzie ciekawe opcje randkowe, dzięki którym zbliżysz się do swojej drugiej połówki i będziesz mógł lepiej ją poznać. Oczywiście dużo zależy od waszych charakterów i upodobań, jednakże przedstawimy opcje dość uniwersalne, które są odpowiednie dla każdej pary zakochanych.


1. Kawa, herbata, wino
Kawiarnia, restauracja, a może pub? To świetne miejsca do bliższego poznania siebie i spędzenia przyjemnego czasu przy jednym z wymienionych trunków. Wspomniane przestrzenie zazwyczaj są miejscami, w których przebywa dużo osób, dlatego żadne z was nie powinno czuć się niekomfortowo. Jednakże jeżeli chcesz porozmawiać i nieco bardziej poznać się z twoją drugą połówką wybierz miejsce mniej znane — wybór miejsca powinien być również uzależniony od waszych preferencji smakowych.

2. Film, spektakl lub występ
Jeżeli znacie się już lepiej, świetnym urozmaiceniem będzie wybranie się do kina w celu obejrzenia filmu lub do teatru — jeżeli oboje wykazujecie nim zainteresowanie. A może łączy was wspólna muzyka? W takim przypadku koniecznie wybierzcie się na koncert ulubionego wykonawcy — nie tylko będzie to niezapomniane doświadczenie artystyczne, ale również sprawi, że jeszcze bardziej przypadniecie sobie do gustu.

3. Spacer, rowery, rolki
Jeżeli sprzyja pogoda, wybierz się ze swoją ukochaną na spacer — nie tylko będziecie mogli zaobserwować przepiękne krajobrazy, ale również spokojnie porozmawiać na różne tematy. Ciekawą alternatywą jest udanie się na przejażdżkę rowerową lub jazdę na rolkach. Nie tylko zaznacie trochę ruchu, ale również zwiedziecie ciekawe miejsca.

4. Kręgle, bilard, rzutki
Wspomniane atrakcje możecie wykonywać we dwójkę, jednakże to także świetny pomysł na przedstawienie swojej ukochanej najbliższych przyjaciół. Zbierzcie paczkę zaufanych osób i udajcie się na wspólną rozgrywkę. Jeżeli twoja dziewczyna nie potrafi grać w bilarda, najlepszym rozwiązaniem będzie zabranie jej pierwszy raz samemu, aby przedstawić jej zasady gry oraz pokazać najbardziej skuteczne rozbicia i strzały.

Dodaj komentarz

Asia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Uwielbiam randki w kinie lub restauracji.

Patrycja
Dodano:
0
0

Sprawdzony sposób na randkę to zawsze kino i restauracja lub spa.

Jowita
Dodano:
0
0

Mój pomysł na randkę to z pewnością kino, restauracja lub spa. Stawiam na relax!

Wiktoria
Dodano:
0
0

Koncert na walentynki to świetny pomysł, oryginalniejszy porównując do kina.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

praca marzeń!
praca marzeń!
Polecam zabiegi u doktor Pardy.
O tak. Malinka w młodzieńczym wieku...
Zakochanie nie zawsze kończy się szczęśliwie. Dlatego głowa do...
O tak. U mnie zdominowała rutyna w związku.
normalnie ! :D zaciagasz i jest :D