Najlepsze Porady IntymneJak przyspieszyć okres? Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Jak przyspieszyć okres?

Jak przyspieszyć okres? © pixabay.com

Czasami okres pojawia się wtedy, kiedy najmniej go wyglądamy. Ślub przyjaciółki, zabawa sylwestrowa, wyjazd na wakacje- to tylko niektóre z sytuacji, w których nie chcemy mieć okresu. Jeśli jednak w miarę wcześnie zareagujemy, możemy przyspieszyć okres i cieszyć się wolnymi od niego chwilami, kiedy po prostu nie chcemy go mieć. Jak przyspieszyć okres?

 


Rozgrzewaj się i ćwicz

Istnieje kilka domowych sposób, dzięki czemu można dostać szybciej okres. Jednym z nich jest gorąca kąpiel. Przyczyni się do szybszego krążenia krwi w organizmie oraz zwiększy jej ciśnienie. Relaksująca, długa kąpiel może zatem bardzo pomóc. Przygotuj książkę oraz jakąś przekąskę. Na noc, możesz dodatkowo użyć termoforu, który położysz na brzuchu. Zasada działania jest dokładnie taka sama. Wcześniej wybierz się na siłownię lub idź pobiegać. Wysiłek fizyczny oraz ćwiczenia na dolne partie ciała również przyczyniają się do przyspieszenia okresu.

Domowe sposoby

Rozkurczowo działają również niektóre herbatki ziołowe, do których należy między innymi herbata z imbiru, krwawnika czy dziurawca. Aspiryna również rozrzedza krew. Jednak jeżeli nie odczuwasz żadnych dużych bóli, warto wypić lampkę wina, która również z doświadczenia wiem, że pomoże przyspieszyć okres. Jeśli zastosuje się nawet ze dwa, trzy takie sposoby, na pewno okres pojawi się wcześniej. Oczywiście nie wiadomo ile, zazwyczaj jest to dwa, trzy dni, więc lepiej działać dość szybko, gdy już pojawią się bóle brzuch

Dodaj komentarz

iza r
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

na przyspieszenie okresu pomaga bieganie


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Żurawka to roślina mało wymagająca
lubie masło orzechowe z powidłami
Jak odblokować reklamy ?
zdecydowanie perfumy jezeli sie wie jakie uzywa :)
na przyspieszenie okresu pomaga bieganie
jak facet zagaduje bez zadnej okazji to znaczy ze jest Toba...
zawsze żeby się pogodzić po kłótni ktoś musi zrobić...
na pierwszą randkę ja proponuję isć na basen - na basenie...