Najlepsze Porady IntymneJak się odkochać? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Jak się odkochać?

Jak się odkochać? @pixabay

Miłość bywa nieszczęśliwa i przysparza wielu zmartwień. Niestety czasami zakochujemy się w nieodpowiedniej osobie. Nie odwzajemnia naszego uczucia albo okazuje się całkiem inna niż myśleliśmy. Wówczas najlepsze co możemy zrobić to po prostu się odkochać, ale jak to zrobić?


Nie dołuj się i nie rozmyślaj

Nie ma co się oszukiwać, jeśli chcesz się odkochać, to musisz przestać myśleć o tej osobie. Wcale nie będzie to łatwe, jednak musisz się postarać. Kiedy non stop będziesz rozważać czemu ten ktoś Cię nie kocha albo czemu Wam się nie udało być szczęśliwymi razem, nigdy o niej nie zapomnisz. Usiądź i zracjonalizuj sytuację. Samemu sobie wytłumacz jak wygląda Twoje położenie. Wymień wady byłego partnera. Możesz je nawet zapisać na kartce, będzie Ci łatwiej je dostrzec. Kiedy ten ktoś nie odwzajemnia Twoich uczuć, pomyśl, że nie jest ich wart. Nie patrz na siebie jak na przegranego. Pomyśl co straciła ta osoba, a nie co Ty tracisz. Zadbaj o swoją pewność siebie. Zamień uczucie smutku na przeświadczenie o tym, że zasługujesz na to, co najlepsze i widocznie ten związek tym nie był. 

Wyjdź z domu

Najwięcej myśli przychodzi do głowy, kiedy siedzisz w domu i nie masz konkretnego zajęcia. Zacznij organizować swój czas. Spotkaj się ze znajomymi, których ostatnio zaniedbywałeś. Wyjdź na imprezę, odwiedzaj częściej rodzinę, rób sobie długie spacery. Może zawsze chciałeś zapisać się na kurs, siłownię, lekcje tańca? Teraz jest na to doskonała pora. Wszystkie te zajęcia nie pozwolą Ci myśleć o miłości. A może zdarzy się tak, że spotkasz kogoś wyjątkowego podczas wyjścia? Nie wchodź zbyt szybko w nową relację, ale też nie bój się ryzyka. Czemu miałbyś nie iść na randkę z osobą, która jest dla Ciebie miła?

Tagi

Dodaj komentarz

Patrycja
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Zakochanie nie zawsze kończy się szczęśliwie. Dlatego głowa do góry. Wyjście z domu ze znajomymi rozwiąże wszystkie problemy.

Mateusz
Dodano:
2
0

najlepsza porada jak sie odkochać ? nie żyj przeszłością i nie rozmyślaj co by było gdyby...

Monika
Dodano:
1
0

bardzo fajne porady. Pomagają


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jak zarejestrować numer z plusa
h*j gnoj i mogiła twoja stara to kobyła
Ciekawy artykuł, w dzisiejszych czasach materiały kompozytowe...
Bardzo dobry post! Udany związek opiera się właśnie na tych...
W tym roku skończyły mi się już pomysły na Dzień Chłopaka....
Na szczęście mój partner jest mi wierny.
Ciekawe rady aby udać się na wymarzoną randkę.Polecam.