Najlepsze Porady IntymneJak sprawić, żeby chłopak nie mógł przestać o Tobie myśleć? 5 najlepszych sposobów!

Jak sprawić, żeby chłopak nie mógł przestać o Tobie myśleć? 5 najlepszych sposobów!

Jak sprawić, żeby chłopak nie mógł przestać o Tobie myśleć? 5 najlepszych sposobów! Para.

Wielu z nas z pewnością widziało nie raz obrazek, kiedy szalenie atrakcyjna kobieta szła wtulona i zupełnie przeciętnego mężczyznę. Albo odwrotnie. W zapomnienie odeszły także czasy, kiedy kwestia podrywania leżała głównie po stronie mężczyzn. Kobiety są coraz śmielsze i niejednokrotnie to one wykonują ten pierwszy krok. I bardzo dobrze, bo w wielu przypadkach już ta wstępna śmiałość jest jednym z czynników, które robią na mężczyznach duże wrażenie. Jak skupić na sobie jego uwagę? Co najbardziej przyciąga mężczyzn do kobiet?


1. Spokój
Znasz stan euforii, kiedy w końcu umawiacie się na kawę lub drinka? Zostaw to wspomnienie w pamięci i opanuj się. A przynajmniej postaraj się utrzymać emocje. Nikt z nas nie lubi, kiedy ktoś się narzuca. Za takie zachowanie może zostać uznane zbyt emocjonalne zachowanie. Ciesz się spotkaniem, wykazuj zainteresowanie, ale wszystko w granicach rozsądku. Pamiętaj, że mężczyźni idealnie czują się w roli zdobywcy. Nie podawaj mu wszystkiego na tacy. Skup się na tym, aby tylko wspominać np. o swoich zainteresowaniach. Ich opis zostaw na następną randkę. Niech się chłopak trochę postara. 

2. Niech mu się wydaje...
...że to on jest tym, kto zainicjował znajomość. Tak, pozwól mu mówić. Być może kompletnie nie znasz się na częściach do tuningu, które są jego największym hobby. Albo nie umiałabyś samodzielnie skręcić trzydrzwiowej szafy. Mężczyzna, który ma pasję to zawsze dobry wybór. Nie zrażaj się tym, że niekoniecznie znasz się na tym samym co on. I że być może nie utrzymasz ciekawej dyskusji, a będziesz jedynie stroną słuchającą. Faceci też muszą się czasem wygadać. Ponadto, dla nich to wspaniała okazja do tego, aby Ci zaimponować. Doceń to i słuchaj cierpliwie. W końcu to on stara się o Twoją atencję.

3. Zadbaj o siebie
Pierwsza randka za Wami? Świetnie! Ale to nie zwalnia Cię z przyjemności dbania o sobie. My jednak nie mamy na myśli wizyty u fryzjera, nowej sukienki czy czerwonej szminki na ustach. Zadbaj o siebie intelektualnie. Przeczytaj książkę o tematyce, która go interesuje. Posłuchaj płyty, którą Ci podsunął, albo obejrzyj film, który ostatnio widział Zaimponujesz mu tym i stworzysz neutralny grunt do ciekawej dyskusji. Kto wie, może następnym film obejrzycie wspólnie?

4. Zadbaj o siebie 2.0.
Przyznajemy, dbanie o wygląd też jest istotne. Jednak w rzeczywistości to nie wygląd decyduje o to, czy wchodzimy z kimś w związek. Spróbuj dyskretnie dowiedzieć się, jakie cechy lubi u kobiet. Ale pamiętaj - wszystko w granicach rozsądku. Bądź sobą, ale w zadbanej i atrakcyjnej wersji. Być może Twój wybranek nie zauważy, że skróciłaś włosy o 1,5 centymetra. Za to kobiecą sukienkę, obcasy czy staranny, ale nieprzesadzony!, makijaż - z pewnością. Pamiętaj, że mężczyźni są wzrokowcami. Niemniej jednak nie jest to powód, aby świecić dekoltem już podczas pierwszego spotkania. Mniej znaczy więcej, naprawdę.

5. Spraw, żeby poczuł się swobodnie
Nie bój się zażartować. Miłe rozluźnienie atmosfery przyda się w szczególności podczas pierwszego spotkania. Patrz mu w oczy, ale nie wpatruj się w nie z przesadą. Uśmiechaj się, słuchaj tego, co ma do powiedzenia. Nie ignoruj tego, co mówi. Nie zaszkodzi też od czasu do czasu delikatnie go dotknąć. Niech poczuje, że wygrał los na loterii, mając Cię u swego boku. To naprawdę nic trudnego. Do dzieła!

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Żurawka to roślina mało wymagająca
lubie masło orzechowe z powidłami
Jak odblokować reklamy ?
zdecydowanie perfumy jezeli sie wie jakie uzywa :)
jak byś lubianym ? najlepsza porada - nie rób tego na siłę...
jak facet zagaduje bez zadnej okazji to znaczy ze jest Toba...
najlepsza porada jak sie odkochać ? nie żyj przeszłością...
na przyspieszenie okresu pomaga bieganie