Najlepsze Porady IntymneJak zachowują się szczęśliwe pary?

Jak zachowują się szczęśliwe pary?

Jak zachowują się szczęśliwe pary? Szczęśliwa para

Związki są niezwykle ważną częścią naszego życia — oczywiście okres fascynacji i zakochania jest znacznie inny niż wieloletni związek, który może wiązać się ze wspólnymi obowiązkami i planami na przyszłość. Jakie nawyki zauważono u par, którym pomimo kilkuletniego stażu związek wciąż się układa i zachowują się jak na początku swojej znajomości, prowadząc szczęśliwe życie pełne miłości? Zobacz czy Ty i Twój partner również kierujecie się wymienionymi nawykami?


1) Zakończenie dnia o tej samej porze
Szczęśliwe pary razem zasypiają i razem wstają, jednakże im dłużej trwa związek i pojawiają się różnorodne obowiązki, tym trudniej jest wypracować taki schemat. Według badań przeprowadzonych przez psychologów nie ma przyjemniejszego zakończenia dni niż zasypianie we dwoje — taki nawyk zbliży nas do siebie i pozwoli doceniać obecność drugiej osoby.

2) Wspólne spędzanie czasu
Macie kompletnie inne zainteresowania? Nic nie szkodzi, jeżeli zależy Ci na szczęściu Twojego partnera, będziecie razem szukać wspólnego hobby, w którym będziecie mogli razem uczestniczyć i spędzić ze sobą jeszcze więcej czasu. Pamiętaj jednak, aby nie poświęcać się dla swojej drugiej połówki i nie robić czegoś, na co nie masz ochoty. Razem z pewnością znajdziecie coś, co przyniesie wam szczęście i jeszcze bardziej was do siebie zbliży.

3) Nie zapomnij o kontakcie fizycznym
Powitania, pożegnania, przytulanie i pocałunki — po szczęśliwej parze widać, że darzą się wielkim uczuciem, ponieważ wyrażają to w gestach, jakimi siebie darzą.

4) Nigdy nie zasypiają pokłóceni
Szczęśliwe pary również się kłócą, ponieważ jest to normalne, gdy mamy do czynienia z codziennym życiem i problemami, jednakże w ich przypadku nie położą się do łóżka pokłóceni, gdy pozostały pomiędzy nimi nierozwiązane sprawy.

5) Komunikują się w ciągu dnia
Myślą o sobie w ciągu dnia, dlatego starają się komunikować ze sobą SMS-ując, wykonując telefony czy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chociaż mówi się, że warto okazywać miłość czynami, to jednak nie wolno zapominać o słowach "kocham Cię" wypowiedzianych na porządku dziennym.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

praca marzeń!
praca marzeń!
Polecam zabiegi u doktor Pardy.
W tym roku kupiłam dla chłopaka płytę ulubionego zespołu oraz...
na przyspieszenie okresu pomaga bieganie
na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi
Pewność siebie w dzisiejszych czasach to podstawa. Bez tego...