Najlepsze Porady IntymneKomplementy dla dziewczyny Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Komplementy dla dziewczyny

Komplementy dla dziewczyny komplementy dla dziewczyny

Kobiety lubią komplementy. Czują się wtedy docenione, dowartościowane i zauważone. Jednak ich prawienie nie jest wcale łatwą sprawą. Nie chodzi bowiem o banalne i często mówione frazesy o ładnych oczach czy figurze modelki. Takie komplementy nie wydają się być szczere i na pewno nie zrobią na wrażenia żadnej dziewczynie wrażenia. Prawienie komplementów to sztuka, której trzeba się nauczyć. Istnieje kilka zasad których warto się trzymać by robić to naturalnie i sprawić przyjemność dziewczynie, na której nam zależy. 


Dostrzeż w niej cechy, które są wyjątkowe

Jeśli chcesz skomplementować urodę dziewczyny, skup się na tych cechach które wyróżniają ją spośród innych dziewczyn. Mówienie do dziewczyny "jesteś piękna, ładna, wspaniała" itp. to słowa, które zapewne słyszy od wielu mężczyzn. Nie zrobią one, więc na niej większego wrażenia i z pewnością ich nie doceni. Zastanów się co przykuło Twoją uwagę w danej dziewczynie. Mogą to być oczy o wyjątkowym kształcie lub kolorze, piękny szczery uśmiech, promienna cera lub piękne długie włosy. Powiedz jej, że nigdy nie widziałeś takich oczu, uśmiechu itp. i to one przykuły Twój wzrok i wzbudziły zainteresowanie, lub, że jej "piękne jasnobrązowe oczy wspaniale komponują się z jej kolorem włosów". Ważne by mówiąc do dziewczyny patrzeć jej w oczy, nacieszyć się jej urodą i mieć odwagę jej to powiedzieć. Mów to co naprawdę myślisz tylko wtedy komplementy mają sens i sprawiają przyjemność. Jeśli jakaś dziewczyna Ci się podoba i wszystko wydaje Ci się w niej doskonałe możesz powiedzieć: "zachwycasz mnie", lub "masz wyjątkową urodę i chciałem Ci to powiedzieć". 

Odpowiedni czas i miejsce

Prawienie komplementów powinno mieś swój czas i miejsce. Lepiej nie robić tego w środku zatłoczonej ulicy, czy korytarza. Warto wybrać taki moment kiedy dziewczyna nie jest czymś zajęta. Mówienie komplementów najlepiej się sprawdza podczas rozmowy w cztery oczy. Rzucanie ich bez większego namysłu w czasie spotkania ze znajomymi może wywołać żarty i w konsekwencji obrócić się przeciwko Tobie. 


Nie skupiaj się tylko na urodzie dziewczyny

Komplementy nie muszą dotyczyć tylko urody. Dziewczyny lubią czuć się wyjątkowe nie tylko ze względu na ładne nogi czy oczy, ale także dzięki swojej osobowości lub osiągnięciom. Kiedy, więc chcesz skomplementować dziewczynę zastanów się co naprawdę w niej lubisz i powiedz jej o tym. Możesz powiedzieć: "lubię spędzać z Tobą czas", lub "jesteś bardzo pewna siebie- lubię to", czy też "uwielbiam z Tobą rozmawiać". 

Dodaj komentarz

teomek 2
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
2

Najlepszy komplement dla dziewczyny to jednak "pięknie wyglądasz"


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Przetestowałam w swoim domu różne odkurzacze, a najlepiej...
najlepszy przepis na świecie na mule !!
Sery neutralizują brzydki zapach z ust :)
Po wszelkie porady i pomoc w naprawie sprzętu AGD radzę...
najlepsza porada jak sie odkochać ? nie żyj przeszłością...
sex zawsze jest najlepszy po kłótni
bardzo fajne porady. Pomagają
jak byś lubianym ? najlepsza porada - nie rób tego na siłę...