Najlepsze Porady RodzinaJak być bardziej uwodzicielską?

Jak być bardziej uwodzicielską?

Jak być bardziej uwodzicielską? © Deveney

Tak naprawdę jakiś idealny środek na bycie uwodzicielską nie istnieje. Każdy bowiem ma inny gust. Jednak pomóc może klika prostych kroków.


Zadbaj o siebie

Przede wszystkim dbaj o swój wygląd zewnętrzny. Nie chodzi o to, żebyś wyglądała zawsze jak „milion dolarów”. Chodzi bardziej o to, abyś zawsze wyglądała na zadbaną, czysto i schludnie. Jeżeli chcesz być uwodzicielską to zadbaj o to, żeby strój był bardzo kobiecy – idealne będą tu sukienki lub spódnice. Jeżeli wolisz jednak spodnie, to wybierz coś dopasowanego do sylwetki. Ułóż włosy i zrób delikatny makijaż, ale na pewno nie zbyt ostry, to nie zawsze jest mile widziane.

Graj słodką

Kwestia druga to zachowanie. Bądź zawsze dla chłopaków miła i słodka. Jeżeli bowiem będziesz zachowywać się tak jak oni, to tak naprawdę przysporzy ci to tylko kolegów, nie znajdziesz natomiast partnera życiowego. Oczywiście z tym słodkim zachowaniem nie warto też przesadzać. Pamiętaj, że podstawa to zawsze być jak najbardziej sobą. Na dłuższą metę nie da się bowiem udawać kogoś, kim się nie jest. Nigdy nie uzależniaj swojego całego czasu od chłopaków. Pokaż im, że masz też swoje życie – spotykaj się z koleżankami, wychodź na miasto.

Bądź tajemnicza

Co jeszcze pomaga żeby być bardziej uwodzicielską? Na pewno odrobina tajemniczości w zachowaniu. Sekrety bowiem, są dla wielu chłopaków niezwykle atrakcyjne. Nie bądź też nigdy wredna i wulgarna – to bardzo odstrasza chłopaków i sprawia, że kobieta traci w ich oczach. Mężczyźni lubią miłe i subtelne kobiety.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Przetestowałam w swoim domu różne odkurzacze, a najlepiej...
najlepszy przepis na świecie na mule !!
Sery neutralizują brzydki zapach z ust :)
Po wszelkie porady i pomoc w naprawie sprzętu AGD radzę...
karta do bankmatu i dziecko samo bedzie widziało gdzie traci...