Najlepsze Porady RodzinaJak flirtować?
ocena (/0):

Jak flirtować?

Jak flirtować? © pixabay.com

Flirtowanie tak naprawdę przychodzi nam z łatwością i mało kto się go uczy specjalnie. Jednak są osoby tak bardzo nieśmiałe lub niedoświadczone w obcowaniu z płcią przeciwną, że z pewnością ten artykuł ich zaciekawi. Jak więc flirtować?


Nie zachowuj się sztucznie

Pamiętaj, ze filrtowanie jest czymś naturalnym i nie możesz stosować wszystkich podpowiedzi go dotyczących na raz. Poza tym osoba, z którą chcesz flirtować może być równie skrępowana co Ty, więc najlepiej po prostu zacznij od zwykłej rozmowy. Nigdy nie komplementuj jej z każdym wypowiedzianym zdaniem ani nie wpatruj się w nią natarczywie. To z pewnością nie zostanie dobrze odczytane. Jeśli jesteś kobietą zacznij zerkać na obiekt westchnień. Możesz także bawić się włosami, co uchodzi za oznakę żeńskiej kokieterii. Kiedy z nim rozmawiasz, chwal jego umiejętności i decyzje. Jeśli zaś jesteś mężczyzną, możesz powiedzieć jej, że ładnie wygląda lub do twarzy jej w kolorze sukienki, którą ma na sobie. Kobiety lubią komplementy. Możesz także coś jej podarować np.: kwiaty lub coś co lubi- książkę albo słodycze. 

Tajna broń- uśmiech

Flirtowanie najlepiej zacząć od uśmiechu. Wiele osób przyznaje się, że to od niego zaczęła się ich znajomość. Obojetne czy chcesz zacząć rozmowę z obcą osobą czy też już się znacie i chcesz z nią flirtować, bo Ci się podoba, uśmiech jest najlepszym sposobem. Kiedy się uśmiechasz, okazujesz komuś sympatię. Poza tym nikt nie przepada za ponurakami. Pokaż, że jesteś pewny siebie, uśmiechaj się i nie garb na krześle. Taka postawa pokazuje, że jesteś kimś zainteresowany i gotowy na flirt.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Podobne