Najlepsze Porady RodzinaJaką suknię ślubną wybrać?

Jaką suknię ślubną wybrać?

Jaką suknię ślubną wybrać? © pixabay.com

Planujesz ślub i ciągle myślisz o tym, jaką suknię ślubną założyć? Nie wiesz, czy lepiej uszyć ją na miarę, czy kupić w salonie używanych sukien ślubnych? Masz dylemat co do tego, jaki fason najbardziej pasuje do Twojej figury?


Ta jedyna, najpiękniejsza...

Zakup sukni ślubnej to niewątpliwie bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Suknię ślubną kupuje się raz na całe życie i zakup ten musi być przemyślany pod każdym względem.  Suknia ślubna ma być najpiękniejszą ozdobą panny młodej i powinna być tą jedyną i wymarzoną, aby wyglądać jak najpiękniej i być najjaśniejszą gwiazdą ślubu. To panna młoda od zawsze jest najważniejszą osobą na weselu, więc musi dobrze czuć się w swojej sukni.

Ważna jest pora roku

Suknia do ślubu oczywiście musi być dopasowana do pory roku. W zimie założymy suknię bardziej zakrywającą ciało z futerkowym szlem lub bolerkiem albo etolą z pięknej tkaniny. W lecie możemy pozwolić sobie na bardziej odważne kreacje odkrywające ramiona. Warto jednak być przygotowaną na zmianę pogody i miec w pogotowiu jakąś lekką narzutkę, która ochroni nasze ciało przed chłodem w deszczowy dzień. 

Kupienie czy wynajem sukni ślubnej?

Ta kwestia jest związana z dwoma aspektami. Po pierwsze, finanse. Jeżeli planujecie skromne wesele i wasze fundusze nie pozwalają na rozrzutność to zdecydowanie nie kupuj sukni. Niby powinna być ona wyjątkowa, ale suknię ślubną raczej ubiera się raz w życiu. Jednak, z drugiej strony jest aspekt uczuciowy. Jeżeli jesteś osobą sentymentalną i wiążesz się z przedmiotami to suknia ślubna to jedna z tych rzeczy, które na pewno powinnaś zachować na pamiątkę. Będzie ona zawsze przypominać o najpiękniejszym dniu Waszego życia. Jeśli stawiasz na zakup  sukni to pojawia się pytanie skąd? Jeżeli zależy Ci na  zaoszczędzeniu to nie musisz od razu kupować nowej. Znajdziesz używaną w sieci. Najlepiej jednak kupować suknię ślubną w salonie. Dlaczego? Przez Internet nie zawsze wiesz jak to w rzeczywistości będzie wyglądało. Czy suknia Ci będzie pasować czy będzie zniszczona, za duża czy za mała. W salonie pracują osoby , które znają się w tym temacie i na pewno dopasują Twoją wymarzoną suknię ślubną do Twojej figury i oczekiwań. 

Dodaj komentarz


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

dlatego warto jeśc mięso tylko od sprawdzonych myśliwych a...
coca cola to ściema - w coca coli jest bardzi mało kwasu...
na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi
jak byś lubianym ? najlepsza porada - nie rób tego na siłę...
karta do bankmatu i dziecko samo bedzie widziało gdzie traci...