Najlepsze Porady Rozrywka5 pomysłów na babską imprezę urodzinową

5 pomysłów na babską imprezę urodzinową

5 pomysłów na babską imprezę urodzinową Prezenty

Zbliżają się urodziny naszej przyjaciółki, siostry lub teściowej. I co roku mamy ten sam problem. Jak w ciekawy sposób spędzić ten dzień? Jeśli to my odpowiadamy za organizację i planowanie imprezy, warto już kilka tygodni wcześniej zrobić odpowiedni rekonesans. W wielu miejscach trzeba po prostu zrobić wcześniejszą rezerwację, ustalić menu lub wpłacić zaliczkę. Z pewnością wiele z nas chciałoby zrobić naszej przyjaciółce niespodziankę i na ten dzień zaplanować coś, co będziecie bardzo długo wspominać. I wcale nie trzeba do tego specjalnie dużych nakładów pieniędzy.


1. Wypad do SPA
Nic tak nie odpręża jak profesjonalnie wykonany masaż, maseczka lub jakiś przyjemny zabieg na twarz i ciało. Szczególnie, kiedy chcemy spędzić ten czas w gronie najbliższych nam kobiet. Wspólny zabieg będzie fantastyczną propozycją dla kobiet zapracowanych lub mam, które często nie mają czasu na odrobinę relaksu i poświęcenie czasu tylko sobie. W przypadku tego wyboru, efektem będzie nie tylko poprawa samopoczucia, ale też możliwość skorzystania z profesjonalnego zabiegu w intymnym otoczeniu klimatycznego SPA. 

2. Wyjście na wrotki
Coraz popularniejsze stają się obecnie tory wrotkowe. To fantastyczne miejsce, z którego korzystają zarówno dorośli jak i dzieci. Wrotki przypominają nam dzieciństwo i są modną alternatywą dla popularnych rolek. Dlatego też impreza - niespodzianka zorganizowana w tym miejscu to idealna propozycja dla osób w każdym wieku. Załóż wrotki, wczuj się w rytm muzyki i bawcie się. Gwarantujemy, że jeszcze nie raz tam wrócisz!

3. Wspólna sesja zdjęciowa
To idealny prezent dla wszystkich miłośniczek fotografii i instagramu. Podobne sesje mogą mieć np. jakieś motywy przewodnie, styl lub ciekawe otoczenie. Wielu profesjonalnych fotografów oferuje sesje w studiach lub plenerach, podczas których możecie użyć dowolnych gadżetów. Tylko od Was zależy, czy będzie to sesja z gatunku tych zabawnych, czy też coś typowo babskiego i z pieprzykiem. Świetna zabawa gwarantowana!

4. Wyścig quadów
Propozycja ta skierowana jest do tych z Was, które lubią adrenalinę. Wyścig lub przejażdżka tymi popularnymi pojazdami wyzwoli w Was ducha zdrowej rywalizacji, a także pomoże odstresować się i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Bo nie ma nic lepszego niż szybka jazda w błocie, piachu dzikiego, leśnego terenu. Pomysł ten szczególnie powinien trafić w gusta Pani, która ubrudzić się nie boi i jest przy tym miłośniczką ekstremalnych doznań.

5. Prywatna lekcja tańca
Tylko jakiego tańca? To już zależy od Waszej wyobraźni. Możecie wybierać wśród modnych zajęć bachaty, salsy czy tańców współczesnych. Szalenie popularnymi są także lekcje pole dance, czyli zmysłowego tańca na rurze. Nie bój się, ma to naprawdę niewiele wspólnego z owianymi legendą popisami znanymi z klubów nocnych. Podczas takiej lekcji profesjonalna tancerka zaprezentuje jak się zmysłowo poruszać i z jakim wysiłkiem wiąże się wykonywanie akrobacji z użyciem rury. Propozycja obowiązkowa dla przebojowych i pewnych siebie kobiet. Koniecznie tego spróbujcie!

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

dlatego warto jeśc mięso tylko od sprawdzonych myśliwych a...
coca cola to ściema - w coca coli jest bardzi mało kwasu...
na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi
jak byś lubianym ? najlepsza porada - nie rób tego na siłę...