najlepsze-porady.pl RozrywkaJak efektywnie schudnąć?
ocena (/0):

Jak efektywnie schudnąć?

Jak efektywnie schudnąć? © pixabay.com

Duża liczba kilogramów jest zmorą wielu ludzi, nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Kazdy chce wyglądać dobrze, podobac się innym i dobrze czuć we własnym ciele. Jednak wiele osób nadal cierpi z powodu nadwagi. Aby zmienić coś w swoim wyglądzie, należy przestawić się na zdrowy tryb życia. Doradzamy, jak efektywnie schudnąć, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poczuć się atrakcyjnie. 

 

 

 


Po pierwsze dieta

Jeśli chcesz naprawdę osiągnąć zadowalające rezultaty, to musisz zamienić białe pieczywo, ryż, makaron, na ciemne. Pamiętaj również, aby pić dużą ilość płynów w ciągu dnia. Jakich płynów? Zapomnij o słodkich sokach, nie używaj cukru do słodzenia. Postaraj się pić więcej wody, zwłaszcza przed i po posiłku, dzięki czemu będziesz miała wrażenie, że zjadłaś zdecydowanie więcej. Pozwoli Ci to zmniejszyć ilość posiłków. Jedz mniej, ale częściej. Zamień słodycze i fast-foody na zdrowe przekąski- owoce, warzywa. Chrup marchewkę i jabłka myśląc, że przyczyniają się one do Twojego sukcesu.

Po drugie sport

Zacznij biegać lub pływać. Jeżeli jednak wolisz siłownię, skorzystaj z profesjonalnych porad trenerów. którzy podpowiedzą Ci jakie ćwiczenia będą dla Ciebie najlepsze. Efekty pojawią się już po pierwszym miesiącu. Nie będą one spektakularne, ale zachęca Cię do dalszej pracy. Wystarczy trzy razy w tygodniu się poruszać, by osiągnąć wymarzony efekt. Popytaj znajomych, może ktoś będzie z Tobą uprawiał sport i przy okazji Cię motywował. We dwoje zawsze jest łatwiej się zmobilizować. 

Po trzecie zmień myślenie

Nie każdy będzie wyglądął jak lalka barbie. Tak naprawdę, jeśli podobasz się sobie samemu to już jest duży sukces. Nagradzaj się jakoś za utracone kilogramy. Idź do fryzjera, kosmetyczki, kup nowe, o rozmiar mniejsze jeansy. Myśl pozytywnie o sobie i staraj się samego siebie motywować. Kiedy natomiast osiągniesz swój cel i zrzucisz tyle, ile sobie postanowiłeś, nie wracaj do dawnych nawykjów, by tego nie zepsuć. Zdrowszy tryb życia nie tylko przyczyni się do Twojego lepszego zdrowia, ale i szczęścia.  

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Podobne