najlepsze-porady.pl RozrywkaJak ładnie zapakować prezent?
ocena (/0):

Jak ładnie zapakować prezent?

Jak ładnie zapakować prezent?

Kupowanie prezentów, tych oryginalnych, ale i prostych, może być bardzo przyjemne. Sprawienie radości bliskiej osoby to jest najważniejsze, jednak warto pamiętać że ładnie zapakowany prezent robi większe i przyjemniejsze wrażenie. Jeśli starannie zapakujesz prezent to widać od razu że zależy Ci na tej osobie. Na rynku istnieje tak wiele rodzajów opakowań na każdą okazję oraz przedmiot że w zależności od okoliczności czy pory roku lub upodobań drugiej osoby, możesz zapakować prezent pięknie i starannie.


Artykuły kosmetyczne

Kupiłeś perfumę, kosmetyki lub jakiś zestaw kremów czy coś w tym rodzaju? Idealnym opakowaniem do tego rodzaju prezentów jest pudełko o regularnych kształtach i najlepiej okrągłe. Zmieścisz ładnie wszystkie artykuły i dodatkowo możesz dodać kilka słodyczy. Osoba, która dostanie prezent na pewno się ucieszy i jeszcze może wykorzystać w dowolny sposób nawet pudełko.

Ciuchy czy kilka przedmiotów jako jeden prezent

Zdecydowałeś się stworzyć prezent z kilku przedmiotów lub kupiłeś odzież? W tym przypadku najwygodniej zapakować prezent w torebce. W sklepach istnieje wiele różnych torebek że wystarczy wybrać jedną, najbardziej oryginalną według Ciebie. Dodatkowo, spróbuj dodać trochę bibułki i zakryć prezenty aby nie były od razu widoczne. 

Drobne prezenty

Małe przedmioty, które mają nieregularny kształt to też nie problem. Pudełka najlepiej się sprawdzają również w tym przypadku i również one nie muszą mieć regularny kształt. Zawsze możesz dodać coś od siebie, czyli ozdoby, kokardki, płatki kwiatów czy cukierki. Ożywią opakowanie oraz ucieszą jeszcze bardziej osobę dla której przygotowujesz tak starannie prezent.

Duże prezenty

Było pakowanie drobnych to oczywiście jest i pakowanie dużych nieregularnych prezentów. Takie prezenty to przykładowo pluszowy miś. Takie prezenty najłatwiej można zapakować. Wystarczy że będziesz miał kolorowy papier, na jego środku ułożysz przedmiot i złapiesz wszystkie 4 końce papiery i zwiążesz je kokardką.

Nie masz talentu do pakowania?

Jesteś osobą, która nie lubi lub nie umie pakować ładnie prezentów? Na to też mamy rozwiązanie. W każdym centrum handlowym istnieją punkty, które zapakują Ci ładnie każdy prezent. Może to być nawet kwiaciarnia. :)

 

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Podobne