Najlepsze Porady RozrywkaJak pobrać Pokemon GO?

Jak pobrać Pokemon GO?

Jak pobrać Pokemon GO? © pixabay.com

Pokemon GO to jedna z najpopularniejszych aplikacji, jakie obecnie są pobierane i użytkowane przez posiadaczy telefonów komórkowych. Jeśli chcesz spróbować swoich sił jako trener pokemonów, a przy tym wyjść z domu i poznać innych graczy, podpowiadamy jak ściągnąć Pokemon Go na swój telefon, by dołączyć do zabawy. 


Pokemon GO na Androida i iOS-a

Instalacja Pokemon GO na telefonie jest bezpłatna, więc możesz zarówno ją ściągnąć, jak i użytkować za darmo. Wystarczy wejść w Sklep Play lub App Store i w wyszukiwarce wpisać nazwę Pokemon Go. Po ukazaniu się wyników wyszukiwania w telefonie, wybieramy aplikację Pokemon GO i nastepnie polecenie Zainstaluj. Akceptujemy warunki tj.: dostęp do konta e-mail, galerii telefonu i inne i rozpoczyna się proces ściągania na naszym telefonie. Po wszystkim na ekranie powstanie ikona Pokemon GO, po jej dotknięciu otwiera sie aplikacja i zaczynamy zabawę.

Wndows Phone

Aplikacja bardzo długo nie mogła sie doczekać swojej wersji na system Windows Phone. W końcu jednak stworzono jej odpowiednik o nieco okrojonej wersji. PoGo można pobrać z angielskich stron www, jednak występują pewne przerwy w jej działaniu i poprawnym funkcjonowaniu. Niestety użytkownicy smartfonów z systemem Windows nadal natrafiaja na ograniczenia w kortzystaniu z Pokemon GO na swoich telefonach. 

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

dlatego warto jeśc mięso tylko od sprawdzonych myśliwych a...
coca cola to ściema - w coca coli jest bardzi mało kwasu...
na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi
jak byś lubianym ? najlepsza porada - nie rób tego na siłę...