Najlepsze Porady RozrywkaJak zorganizować wieczór panieński?

Jak zorganizować wieczór panieński?

Jak zorganizować wieczór panieński?

Świętowanie wieczoru panieńskiego to długoletnia tradycja. Zwykle organizacja tego wydarzenia należy do świadkowej. Nie jest to wcale łatwe zadanie bo przy organizacji powinny zostać wzięte pod uwagę upodobania i preferencje przyszłej panny młodej. Liczy się dobry pomysł na zabawę, który pozwoli na zorganizowanie wieczoru panieńskiego , który będziecie mogły miło wspominać przez wiele długich lat. O co należy zadbać by wieczór panieński był udany?


Lista uczestniczek i budżet

Jeśli to Tobie przypadł zaszczyt organizacji wieczoru panieńskiego stwórz listę wszystkich koleżanek, kuzynek i przyjaciółek Panny Młodej, które chciałaby zaprosić na tę imprezę. Jest to ważne nie tylko podczas rezerwacji lokalu, ale także ze względu na ustalenie funduszy potrzebnych do zorganizowania imprezy. Jeśli wiesz już kto weźmie udział w zabawie należy ustalić kwotę składki od każdej uczestniczki. Za zebrane pieniądze będzie można pokryć koszt rezerwacji lokalu, upominki dla Panny Młodej i gadżety na imprezę. 

Miejsce imprezy

Kolejnym krokiem jest ustalenie gdzie spędzicie ten wyjątkowy dzień. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest zorganizowanie mini imprezy w domu połączonej z wyjściem do klubu. W mieszkaniu warto przygotować przekąski, napoje i alkohol do świętowania tego uroczystego dnia. W tym czasie można zorganizować też różne atrakcje dla Panny Młodej, między innymi: gry i zabawy. W lokalu warto zarezerwować loże byście mogły razem spędzi czas. Niektóre lokale proponują gotowe pakiety w skład, których wchodzą specjalne napoje i drinki na wieczór panieński. 

Stroje na imprezę

Nieodłącznym elementem każdego wieczoru panieńskiego są specjalne stroje/przebrania, które będą wyróżniać Was spośród innych gości lokalu. Gadżety do strojów takich jak szale boa, diabelskie różki czy koszulki z napisami można zakupić w specjalnych sklepach lub zamówić prze internet. Warto wybrać coś wyjątkowego zwłaszcza dla Panny Młodej np. welon, lub koszulkę z napisem "przyszła Panna Młoda".


Atrakcje dodatkowe

Jeśli budżet na to pozwoli można skorzystać z dodatkowych atrakcji, które uświetnią wieczór. Popularny jest transport z domu do lokalu lub przejażdżka po mieście specjalnie wynajętą limuzyną, autobusem retro lub samochodem. Można też na ten wieczór wynająć profesjonalnego tancerza, który przygotuje wspaniałe show dla uczestniczek imprezy. Warto jednak wziąć pod uwagę preferencje Panny Młodej. Jeśli nie byłaby ona zadowolona ze zbyt szalonych form zabawy można zamówić na imprezę kosmetyczkę, masażystkę lub wróżkę. 

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

dlatego warto jeśc mięso tylko od sprawdzonych myśliwych a...
coca cola to ściema - w coca coli jest bardzi mało kwasu...
na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi
jak byś lubianym ? najlepsza porada - nie rób tego na siłę...