Najlepsze Porady RozrywkaJakie filmy na Boże Narodzenie?

Jakie filmy na Boże Narodzenie?

Jakie filmy na Boże Narodzenie?

Święta Bożego Narodzenia już coraz bliżej. Każdy będzie spędzał swój wolny czas z rodziną lub przyjaciółmi, dlatego też warto mieć sprawdzone i godne obejrzenia filmy na spokojne i wspólne chwile. Dzisiaj mamy dla Was propozycję listy filmów świątecznych, które każdy w wolnej chwili może obejrzeć w okresie świąt!


1. Kevin sam w domu ( 1 i 2 część)

Kto nie wspomina ze swoich dziecinnych lat ten film? Każdy go zna na pamięć, a jednak nadal jest jedną z najlepszych i najbardziej popularnych filmów oglądanych na święta. Rodzinny film, który cała rodzina może obejrzeć. Fabuła filmu: W Nowym Jorku mieszka liczna rodzina, która na święta postanawia wyjechać na urlop. Jednak, w dziwny sposób zapomina o swoim 8-letnim synu i chłopiec zostaje sam w domu. Na dodatek, pojawiają się uparci złodzieje co chcą okraść dom rodziny i Kevin zawzięcie broni swojego domu.
Komedia zabawna i w klimacie świąt!

2. Listy do M. ( aż 3 części)

Lubisz polskie komedie? To idealnie się składa. W świątecznym klimacie są wszystkie części filmu Listy do M. Ostatnio właśnie w kinach pojawiła się najnowsza, trzecia część. Są to historie różnych osób oraz rodzin podczas świąt połączone w jednym filmie. Najlepsi polscy aktorzy, dużo śmiechu i ciekawa fabuła! Filmy zaciekawią i rozbawią każdego członka rodziny!

3. I kto to mówi

Chociaż film jest z roku 1993 to i tak nadal jest bardzo popularny i najczęściej rodziny go oglądają wspólnie podczas świąt. Początkowo film jest smutny i pokazuje życiowe realia, które nawet w dzisiejszych czasach można spotkać, jednak koniec jest bardzo wzruszający i przyjemny. Jeśli jeszcze nie oglądałeś( chociaż bardzo w to wątpię) to serdecznie polecamy. Jeśli jednak już oglądałeś, to również polecamy :)

4. Bad Santa

Film Bad Santa jest z roku 2003 i należy do kategorii komedii. Jest to bardzo zabawny i rodzinny film. Fabuła filmu: Dwóch złodziei wykorzystują święta Bożego Narodzenia, aby przebierać się w świętego Mikołaja i jego elfa. W tymi przebraniami dużo prościej im jest okradać centra handlowe. Czy jednak jest to takie proste, jak się wydaje? Oglądnij film i się przekonaj! :)

 

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

dlatego warto jeśc mięso tylko od sprawdzonych myśliwych a...
coca cola to ściema - w coca coli jest bardzi mało kwasu...
na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi
jak byś lubianym ? najlepsza porada - nie rób tego na siłę...