Najlepsze Porady RozrywkaNiezapomniany wieczór panieński — jak go zorganizować?

Niezapomniany wieczór panieński — jak go zorganizować?

Niezapomniany wieczór panieński — jak go zorganizować? @pixabay

Aby wieczór panieński był wydarzeniem udanym i wręcz niezapomnianym, należy przygotować wiele rzeczy — zaczynając na liczbie gości i budżecie, a na upominkach, grach i zabawach kończąc. Trzeba się naprawdę postarać, aby to wszystko ogarnąć i o niczym nie zapomnieć. Wieczór panieński nie powinien ograniczać się do wyjścia do klubu lub do zorganizowania domówki. Zobacz, jakie są inne pomysły na zorganizowanie tego wyjątkowego wieczoru w gronie swoich najbliższych przyjaciółek przed zamążpójściem!


Organizacja wieczoru panieńskiego
Nieważne, jaki typ wieczoru panieńskiego cię interesuje, na samym początku konieczny jest wybór organizatora wydarzenia — w dzisiejszych czasach utarło się, że to świadkowa zajmuje się organizacją, jednakże jeżeli nie jest to możliwe, zadanie może przejąć siostra lub bliska przyjaciółka, ważne, żeby była to osoba, która zna Pannę Młodą i wie, co ją najbardziej ucieszy. Zadaniem organizatorki wieczoru panieńskiego będzie przede wszystkim ustalenie liczby gości, poddanie pomysłu, zadbanie o odpowiednią komunikację, a także ustalenie budżetu (ile każda osoba przeznaczy na organizację wieczoru, a także prezent dla Panny Młodej). Po ustaleniu budżetu można przejść do ustalenia szczegółów, ponieważ wiecie, w jakiej kwocie musicie się zmieścić.

Pomysł na wieczór panieński
Jedną z najważniejszych kwestii w organizacji wieczoru panieńskiego jest miejsce, w którym ma się on odbyć, ponieważ to od niego przede wszystkim zależy, co będziecie robić. Dużą popularnością cieszy się przede wszystkim impreza z alkoholem i przekąskami zarówno w domu, wynajętym domku, jak i w klubie czy restauracji. Nieco bardziej ekstrawaganckim pomysłem będzie zorganizowanie rejsu łódką lub impreza w limuzynie, lub piętrowym autobusie, który jeździ po mieście. Ciekawym pomysłem jest wyjazd do spa, a nawet za granicę. W ostatnim czasie na popularności zyskują również inne pomysły na zorganizowanie wieczoru panieńskiego — są one przede wszystkim związane z aktywnością fizyczną. Do najczęściej wybieranych można zaliczyć paintball, spływ kajakowy, escape room, gokarty, koncert czy warsztaty tańca. Oczywiście wybierając pomysł na wieczór panieński, warto wziąć pod uwagę preferencje przyszłej Panny Młodej, która to właśnie w tym dniu powinna się czuć wyjątkowo.

Jakie zabawy na wieczór panieński?
Wieczór panieński to nieraz coś więcej niż dobra zabawa w gronie przyjaciółek i koleżanek — wiąże się z nim pewna tradycja gier i zabaw, które dotyczą życia panny młodej i jej partnera, często są one powiązane z tematyką erotyczną. Założeniem tego typu zabaw jest wywołanie uśmiechu na ustach uczestników i przede wszystkim dobra zabawa. Do najpopularniejszych gier na wieczór panieński można zaliczyć test wiedzy o pannie młodej i panu młodym oraz ich związku, porady dla przyszłej żony, zabawa „Prawda czy wyzwanie”, a także „Never have I ever”.

Gadżety
Miłym dodatkiem każdego wieczoru panieńskiego będą gadżety, które są dostępne nie tylko w sklepach internetowych, ale również coraz częściej i w sklepach stacjonarnych. Dzięki drobnym elementom związanym z zamążpójściem grupa kobiet spędzających razem wieczór panieński może się wyróżnić w tłumie. Najpopularniejszym gadżetem na wieczór panieński z pewnością jest szarfa z napisem „Przyszła Panna Młoda”, a także welon lub wianki, czy nawet opaski. Oczywiście nie można zapomnieć o balonach, jak i dekoracjach tematycznych, tj. konfetti, napisach, balonach czy jednorazowych sztućcach i naczyniach.

Jaki prezent dla Panny Młodej?
Na wieczorze panieński przyszła Panna Młoda zazwyczaj jest obdarowywana prezentem przez swoje koleżanki. Do najpopularniejszych pomysłów należy: bon na zabieg u kosmetyczki, na wizytę w SPA, elegancka biżuteria lub bielizna, a także szlafrok.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

stx21 Ontota NIPDURNE durne noclegi pracownicze w...
od dłuższego czasu używam programu faktura.pl, obsługa jest...
Mi w walce pomogła zmiana materaca na nowy. Stary był źle...
Trzeba spróbować
Świetne rady, aby nie dotyczyły mnie błędy panny młodej.
Taki eksperyment w domu na pewno ucieszy moje dziecko....
Wypróbuje czniania aby poprawić refleks