Najlepsze Porady RozrywkaRestauracje nadal zamknięte - jak przetrwać? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Restauracje nadal zamknięte - jak przetrwać?

Restauracje nadal zamknięte - jak przetrwać?

Widmo kolejnego lockdownu i nowych ograniczeń wisi nad nami codziennie - od 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 obowiązują nowe obostrzenia związane z aktualnym stanem epidemiologicznym. Według rozporządzenia część sklepów w galeriach znowu zostaje zamknięta, jak również na powrót do normalnego funkcjonowania nie mają co liczyć hotele czy restauracje, które mogą jedynie sprzedawać jedzenie na wynos. Jak zapowiada się przyszłość branży gastronomicznej?


Pomagajmy ulubionym restauracjom

Każdy z nas ma swoją ulubioną restaurację, cukiernię, a nawet kawiarnię, która na rzecz trwających obostrzeń pozostają zamknięte. Szczególne trudności w utrzymaniu się w branży gastronomicznej na skutek kryzysu związanego z COVID-19 mają małe, lokalne miejscówki - części z takich miejsc udało się przetrwać pierwszy lockdown, jednakże ciągle trwające obostrzenia i brak obietnicy powrotu do normalnej działalności  nie napawa optymizmem. Restauracje niemal z dnia na dzień zostały zmuszone do przeniesienia swojej działalności w lokalu na serwowanie jedzenia na wynos z pełnym systemem dostaw. Jeżeli zależy Ci na przetrwaniu swoich ulubionych restauracji, wspomóż je, zamawiając co jakiś czas swoje ulubione dania - restauracje proponują ogromne promocje, dzięki którym mogą przetrwać przez kolejny miesiąc https://www.hotelcoloseum.pl/catering.html

Catering na święta

Jednym ze sposobów na wspomożenie restauracji w tym ciężkim okresie obostrzeń związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną jest zamówienie cateringu na święta. Jest to świetny sposób na zapewnienie restauracjom pracy, jak również zapewnienie finansowej ciągłości, dzięki której możliwe będzie otrzymanie wynagrodzenia, jak również opłacenie lokalu. Kolejnym plusem cateringu jest możliwość odprężenia się przed świętami - nie trzeba stać przez cały dzień przy kuchence, lecz można się odprężyć po ciężkim tygodniu pracy. W restauracji oferującej catering możesz zamówić wyłącznie jedno danie lub wszystkie dwanaście potraw wraz z deserami. 

Dodaj komentarz

Marlena
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Bardzo często zamawiam jedzenie z mojej ulubionej restauracji.

Kasia
Dodano:
0
0

Wspierajmy strefę gastro, zamawiajmy jedzenie do domu.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Zdecydowanie zgadzam się z tytułem tego artykułu.
Odpowiedni Dress code również ma znaczenie.
Zasady Savoir Vivre są bardzo ważne.
Polecam wypróbować ten przepis.
Bede grał w gre
Oglądałam "kochana mamusia nie żyje" i oceniam ten film 10 na...
Podstawowe zasady jak schudnąć.
Relaksacyjny wieczór SPA, to uwielbiam!