Najlepsze Porady RozrywkaStół tematyczny na wesele — jaki wybrać?

Stół tematyczny na wesele — jaki wybrać?

Stół tematyczny na wesele — jaki wybrać?

Coraz częściej na przyjęciach weselnych furorę robią stoły tematyczne, na których oprócz podstawowego menu są dostępne dla gości smakołyki w postaci słodkości, mięs, dań regionalnych oraz napojów i trunków alkoholowych. Stoły tematyczne są integralną częścią sali weselnej — elegancko przystrojone efektownie wychodzą na zdjęciach, a goście chętnie z nich korzystają, dzięki czemu z godziny na godzinę zawartości znacznie ubywa. Jakie są najciekawsze pomysły stołów tematycznych, które warto wybrać na przyjęcie weselne?


Wiejski stół i słodki stół, który wybrać?

Chyba największą popularnością na przyjęciach weselnych cieszą się te dwie pozycje, a więc stół wiejski i stół słodki. Nowożeńcy chętnie decydują się na te rozwiązania, ponieważ na polskich weselach tradycyjne wędliny, kiełbasy, smalec czy kiszone ogórki cieszą się dużym zainteresowaniem gości. Podobnie jest z niewielkimi deserami lub fontanną czekoladową z owocami — w tym przypadku będzie to także świetna atrakcja dla dzieci i młodzieży. Jeżeli jesteś zainteresowany wyborem powyższych stołów tematycznych, koniecznie zapoznaj się z ofertą chaty weselnej w Siedlisku Janczar, gdzie nowożeńcy mają również do wyboru stół myśliwski, stół z lemoniadą, a dla miłośników złocistego trunku roll bar z piwem produkowanym na terenie Siedliska Janczar.

Catering na najwyższym poziomie

Organizacja wesela Strzyżów może być stresującym zajęciem, dlatego lepiej zostawić wszystko profesjonalistom. Jeżeli wraz z gośćmi nowożeńcy chcą cieszyć się smacznym i zdrowym jedzeniem, warto zdecydować się na catering oferowany przez hotel Coloseum, który znany jest z wysokiego poziomu oferowanych usług. Co składa się na taki catering Jarosław? Przede wszystkim pełna obsługa wydarzenia, dwudaniowy obiad, deser, aż cztery ciepłe kolacje oraz dziewięć zimnych zakąsek. W ofercie cateringu weselnego dostępne są również owoce, serwis kawowy, a także nieograniczone napoje w butelkach szklanych.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

stx21 Ontota NIPDURNE durne noclegi pracownicze w...
od dłuższego czasu używam programu faktura.pl, obsługa jest...
Mi w walce pomogła zmiana materaca na nowy. Stary był źle...
Wesele zero waste kojarzy mi się z minimalizmem.
Bardzo podoba mi się taki styl na wesele.
Relaksacyjny wieczór SPA, to uwielbiam!
Uwielbiam filmy dokumentalne.