Najlepsze Porady TechnologieJak aktywować kartę SIM Plus?
ocena (/0):

Jak aktywować kartę SIM Plus?

Jak aktywować kartę SIM Plus? © pixabay.com

Do 1 lutego wszyscy posiadacze telefonów na kartę mają obowiązek rejestracji karty SIM. Tym samym nikt już nie będzie anonimowy, co na pewno ucieszy osoby dręczone telefonami lub obraźliwymi sms-ami. Działanie to oparte jest na ustawie i ma charakter antyterrorystyczny. Jednak rejstracja nie dla każdego jest jasna. Jak jej dokonać w sieci komórkowej Plusa?


Sposoby rejestracji

Rejestracji karty Plus GSM można dokonać na trzy sposoby. Po pierwsze można udać się do najbliższego salonu operatora telefonii komórkowej, gdzie pomoże nam w tym konsultant. Po drugie wystarczy wysłać sms o treści REJESTRACJA z numerem telefonu widocznym na karcie SIM. Trzeci sposób to natomiast rejstracja online do serwisu banku Milennium lub ING. Musisz jednak być jego klientem. Plus umożliwia także rejestrację karty u jednego ze swoich partnerów- w placówkach Poczty Polskiej, salonach Ruch, Kolporterze, stacjach beznzynowych Statoil oraz innych miejscach.

Korzyści za rejestrację

Plus oferuje swoim klientomkorzyści za rejestrację karty SIM. Są to między innymi rok ważności konta, 500 zł do wykorzystania na 30 dni oraz 50 GB internetu, również na 30 dni.Aby skorzystać z bonusów nalezy wysłać bezpłatnego sms-a do operatora. Jesli nie wiesz, czy Twój numer jest zarejestrowany czy nie, zawsze możesz to sprawdzić. Wystarczy wysłać wiadomości o treści STATUS na numer 80104. 

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz


Najciekawsze

Podobne