Najlepsze Porady TechnologieJak usunąć Instagrama?

Jak usunąć Instagrama?

Jak usunąć Instagrama? © pixabay.com

Instagram to serwis społecznościowy, który zrzesza ludzi publikujących zdjęcia na jego serwerze. Każdy zalogowany może się dzielić swoimi inspiracjami lub też udostępniać zdjęcia innych użytkowników. Można na nim również śledzić ulubionych użytkowników, a także konta celebrytów. Jednak kiedy nam się znudzi korzystanie z niego lub z innego powodu chcemy zrezygnowac z posiadania konta, możemy je usunąć w kilku krokach. 


Usuwanie konta na Instagramie

Usuwanie konta nie jest wcale trudne. Jednak musisz się nadnim dobrze zastanowić, bo już nie odzyskasz publikowanych na nim postów i zdjęć. Utracisz także śledzone strony oraz kontakty. Jeśli mimo to nie chcesz już posiadać konta na Insta, wejdź na jego stronę www i wybierz opcję usuń konto. Musisz się na nie teraz zalogować jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Aby usunąć konto musisz właśnie na nie być zalogowany. Pojawi Ci się wówczas okienko z powodem usuwania konta, wybierz jeden z nich z rozwijanej listy. Teraz pojawi się opcja trwale usuń konto. Kliknij ją i to wszystko. Już nie posiadasz Instagrama.

A może tak wyłączyć konto?

Jesli nie jesteś pewny, czy usuwanie konta to sobry pomysł, ale na jakiś czas chcesz przestać je używać, po prostu je wyłącz. Po zalogowaniu sie na nie kliknij opcję edytuj profil i znajdź pozycję tymczasowe usuwanie konta. To wszystko. Do następnego logowania konto nie będzie aktywne. Nikt nie będzie widział Twoich zdjęć, postów i komentarzy. Konto na Insta można wyłączyć raz na tydzień. Jeśli więc masz dość śledzenia serwisu, po prostu sie od niego odłącz. Możesz zas w każdej chwili do niego powrócić nic nie tracąć.  

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Turystykę określić można mianem podróży w celu zobaczenia i...
Rolka do ubrań i roomba to moje ulubione "sprzęty" odkąd mam...
Jak zarejestrować numer z plusa
Staram się często czyścić swoją klawiaturę, polecam sprężone...
Dobre porady, jak zmniejszyć zużycie paliwa.
Kursy internetowe cieszą się coraz większą polarnością,...
Teraz w razie czego będę wiedział jak się zachować gdy bedzie...