Najlepsze Porady TechnologieJak zrobić best nine na Instagramie?
ocena (/0):

Jak zrobić best nine na Instagramie?

Jak zrobić best nine na Instagramie?

Początek roku to dla każdego melancholijna chwila. To czas aby się na chwilę zatrzymać i pomyśleć o minionym roku. Podsumowując ubiegły czas warto też sięgnąć po zdjęcia które zostały uchwycone przed końcem starego roku. Współczesną kapsułą czasu w świecie social media jest Instagram, gdzie dzięki publikowaniu zdjęć w łatwy sposób możemy wrócić do chwili sprzed kilku dni, tygodni, miesięcy czy nawet lat. Więc jeśli jesteś osobą, która śledzi na bieżąco portale społecznościowe, to na pewno trafiłeś podczas przeglądania tablicy na „best nine 2017”. Jest to najlepsza dziewiątka zdjęć zrobionych w 2017 roku. Specjalny generator tworzy kolaż zdjęć, składający się z 9 Waszych najbardziej popularnych zdjęć roku.


jak zrobić kolaż best nine 2017?

To bardzo proste. Żeby stworzyć kolaż best nine 2017 na Instagramie wystarczy wejść na stronę 2017bestnine.com W odpowiednim polu wpisujemy naszą nazwę konta na Instagramie i klikamy get. To wszystko! Po chwili zobaczymy swój kolaż zdjęć.

jak powstaje best nine 2017?

Algorytm na stronie internetowej bierze pod uwagę liczbę polubień każdego posta z naszego konta na Instagramie i na tej podstawie tworzy nasz kolaż dziewięciu najlepszych zdjęć minionego roku. Prócz tego pokaże się jeszcze małe podsumowanie, w którym dowiecie się ile w sumie otrzymaliście lajków w tym roku i ile opublikowaliście zdjęć.

jak zapisać kolaż best nine?

Po wygenerowaniu kolażu, pojawi nam się zdjęcie, wystarczy najechać myszką na kolaż i prawym przyciskiem myszy „zapisz grafikę jako…” Proste!

Na stronie 2017bestnine.com jest również wyróżnione 10 osób, które zyskały największą liczbę łącznych polubieni w 2017 roku, w tym m.in.: Selena Gomez, Ariana Grande, oraz Beyonce. Wrzućcie koniecznie swoje zdjęcia z hashtagiem #2017bestnine, żeby wziąć udział w plebiscycie projektu na Instagramie!

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Podobne