Najlepsze Porady UrodaCo mówi o Tobie kolor oczu?

Co mówi o Tobie kolor oczu?

Co mówi o Tobie kolor oczu? Kolor oczu

Oczy są zwierciadłem duszy, ponieważ to z nich możemy wyczytać ogarniające człowieka emocje. Również rzucane na drugą osobę spojrzenie może wyrażać niejednokrotnie bardzo wiele. Kolor oczu jest niezwykle istotnym aspektem w poznaniu swojej tożsamości. Istnieje wiele badań, których głównych celem było sprawdzenie, czy kolor oczu, ma wpływ na nasz charakter. Jak się okazało, kolor oczu rzeczywiście może w pewnym stopniu odzwierciedlać naszą osobowość. Sprawdź, co wyczytasz ze swoich oczu!


Oczy piwne
Osoby o oczach piwnych cechują się przede wszystkim lojalnością, otwartością na innych oraz niezależnością — są stałe w uczuciach i z pewnością można im powierzyć niejedną tajemnicę. Piwnookie osoby mają niepohamowaną niczym chęć korzystania z życia pełną ręką — swoją spontanicznością i radością potrafią zarażać innych ludzi. Chociaż z łatwością odnajdują się w nowych sytuacjach, to jednak często ponoszą je nerwy.

Oczy ciemnobrązowe
Badania dowodzą, że osoby o ciemnych oczach wzbudzają pośród nas większe zaufanie — często wybierane są na przywódców. Cechuje je indywidualność, szczerość oraz odwaga. Są odpowiedzialne i silnie psychiczne, dzięki czemu idealnie odnajdą się w roli lidera. Ich konikiem jest aktywność fizyczna ze względu na wyostrzone zmysły i dobry refleks.

Oczy zielone
Osoby o zielonych oczach cechuje kreatywność, energia do działania oraz ponadprzeciętna inteligencja. Nastawione są na osiągnięcie sukcesu, dzięki czemu radzą sobie z pracą pod presją czasu. Ze względu na wykazywaną rzetelność oraz odpowiedzialność są dobrymi i wiernymi partnerami. Pomimo poukładanego życia pozwalają sobie na odrobinę spontanicznego szaleństwa.

Oczy szare
Z kolorem szarym związana jest mądrość, czułość oraz ambicja. Osoby o szarych oczach są wrażliwe na otaczającą ich rzeczywistość. Dzięki swojej kreatywności stawiają sobie coraz to nowsze cele. Chociaż troszczą się o innych, to jednak trudno zdobyć ich zaufanie. Takie postacie są samotnikami — mają tendencję do popadania w pracoholizm.

Oczy niebieskie
Osoby o niebieskich oczach charakteryzuje sentymentalność i wrażliwość — zawsze można liczyć na ich wsparcie. Jednocześnie cechuje je skrytość i niechęć do opowiadania o sobie — zazwyczaj oceniane są jako oziębłe. Niebieskoocy potrafią sprawnie analizować sytuacje — planować i opracowywać strategie.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

dlatego warto jeśc mięso tylko od sprawdzonych myśliwych a...
coca cola to ściema - w coca coli jest bardzi mało kwasu...
na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi
jak byś lubianym ? najlepsza porada - nie rób tego na siłę...
bluzki z żabotm? musze sprobować :)
Łupiny orzechów moja babcia stosowała do farbowania...
uzywam tylko octy winnego ! naturalne spsosoby sa najlesze !
Ostatnio widziałem grubą kobietę której brzuch się...