Najlepsze Porady UrodaJak schudnąć na twarzy?

Jak schudnąć na twarzy?

Jak schudnąć na twarzy?

Podwójny podbródek czy pyzate policzki to jedna z pierwszych widocznych efektów przybrania na wadze. Jest to efekt rzadko mile widziany i oczywiście wpływa negatywnie na nasze samopoczucie i naszą samoocenę. Wiele osób więc szuka sposobów jak schudnąć z twarzy i najlepszy-porady.pl przygotowały kilka z nich. Podpowiadamy jak efektywnie schudnąć z twarzy..


Ćwiczenia

Zmień swoje codzienne nawyki i wprowadź regularną aktywność fizyczną. Aerobic, Zumba czy bieg albo marsz codziennie albo kilka razy w tygodniu pomogą Ci spalić tkankę tłuszczową na całym ciele i na twarzy każde. Zgrabna sylwetka i szczupła twarz są jak najbardziej możliwe wystarczy mieć odpowiednią determinację na zmiany i ćwiczenia.

Owoce i warzywa

Wprowadź do swojej diety dużą ilość świeżych owoców oraz warzyw. Zawierają one błonnik, który poprawia i utrzymuje w dobrym stanie kondycję organizmu. Warto też ograniczyć do minimum cukier rafinowany oraz węglowodany, które zatrzymują wodę na twarzy.

Woda

Pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu każdego dnia. Woda to zdrowie i zawsze może zapobiegać Cię przed przejedzeniem, napęczniałymi policzkami, jak i wspomaga Twój metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej na całym ciele, czyli również na twarzy. Minimum to 8 szklanek wody dziennie. 

Lekarstwa

Wiele z farmaceutyków, które spożywamy codziennie przyczyniają się do zatrzymania wody w organizmie. Jeśli są to jakieś suplementy to możesz po prostu je odstawić. Jeśli są to niezbędne dla twoje zdrowia lekarstwa to nie zmieniaj samemu zalecanej dawki. Najlepiej się skonsultować z odpowiednim lekarzem.

Sól to twój wróg

Ograniczenie soli lub jej całkowite zlikwidowanie ze swojej diety to kolejny krok do smukłej twarzy i oczywiście ciała. Sól zatrzymuje wodę w organizmie i powoduje wzdęcia. Skoro zrezygnować z soli to również z fast foodów, frytek czy chipsów.

Genetyka

Niestety ale pyzate policzki, jak i podwójny podbródek mogą czasami być genetycznie przekazywane. W tym przypadku schudnięcie z twarzy jest praktycznie nie możliwe bo cokolwiek zrobisz i jak nie będzie miało to efektów na twarz. Jednak, zawsze możesz to zmienić w inny sposób. Wybierz fryzurę wyszczuplającą oraz naucz się poprawnego konturowania twarzy (dla kobiet).

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

najlepszy przepis na świecie na mule !!
Sery neutralizują brzydki zapach z ust :)
Po wszelkie porady i pomoc w naprawie sprzętu AGD radzę...
Dzięki za świetny poradnik. Mam 6-letniego psa i od...
bluzki z żabotm? musze sprobować :)
hybrydy najlepsze!
świetna porada !
uzywam tylko octy winnego ! naturalne spsosoby sa najlesze !