najlepsze-porady.pl UrodaJak się ubrać na Andrzejki?
ocena (/0):

Jak się ubrać na Andrzejki?

Jak się ubrać na Andrzejki?

Koniec listopada już się zbliża wielkimi krokami i każdy chyba już się nie może doczekać imprezy z okazji Andrzejek. Jest to magiczna noc z wróżbami i zabawą do białego rana oraz ostatni moment na rozrywkę i imprezę przed rozpoczęciem Adwentu. Impreza andrzejkowa to najlepsza okazja na ubranie się pięknie i wyjątkowo oraz pokazaniu swoich zdolności stylistycznych i poczucia stylu. Nie wiesz jednak w co się ubrać? 
Od dawna wiadomo że najbardziej w tę noc sprawdzają się sukienki lub spódnice, czyli bardziej elegancki strój. Jednak, to nie jest reguła, więc my mamy kilka porad jak się ubrać na Andrzejki w zależności od miejsca, gdzie się wybierasz na imprezę!


Eleganckie wyjście

Jeżeli Andrzejki w tym roku będziesz świętować oficjalnie lub w jakiś eleganckim lokalu to warto pamiętać że sukienki długie się nie nadają. To nie jest noc sylwestrowa, więc warto wybrać sukienkę krótką lecz elegancką i zauroczyć wszystkich wyjątkowymi dodatkami. Piękna i dobrze dobrana biżuteria zdziała cuda, i Ty będziesz się czuła wyjątkowo lecz zawsze komfortowo.

Zabawa do białego rana

Wybierasz się do klubu ze swoim towarzystwem na Andrzejki i chcesz się wytańczyć oraz dobrze bawić do białego rana? Tego typu wyjście jest idealne aby zabłysnąć i to dosłownie. Polecamy dużą lub oryginalną biżuterię, bluzki lub sukienki z cekinami lub neonowe kolory. Postaw również na wygodę. Jeżeli nie czujesz się komfortowo w sukienkach to zawsze możesz sobie dobrać jakieś seksowne dżinsy i reszta dodatków ożywi całą stylizację.

Domowa atmosfera przy grzańcu

W tym roku zdecydowałaś się na spokojne spotkanie i miłą atmosferę w domu ze znajomymi? Jest to również relaksująca i zabawna forma spędzania Andrzejek, jednak jeśli chodzi o stylizację to najtrudniejsza. Nie chcemy wyglądać za elegancko, ale też nie tak jak wychodzimy na zakupy. W takim przypadku najlepiej postawić na kontrast, czyli można ubrać prostą, fajną sukienkę lub spódnicę, ale do tego zamiast szpilek wybierz mokasynki lub workery.
Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Podobne