Najlepsze Porady UrodaJak wyszczuplić twarz
ocena (/0):

Jak wyszczuplić twarz

Jak wyszczuplić twarz

Piękna twarz o właściwych proporcjach to marzenie wielu osób. Zwłaszcza tych, którzy pomimo diety i ćwiczeń mają pyzate policzki i podwójny podbródek. Taki wygląd może być przyczyną wielu kompleksów, a tym samym złego samopoczucia. Zdarza się też, że zrzucenie kliku nadprogramowych kilogramów nie odchudzi twarzy. Wtedy też efekt nie jest tak spektakularny jak byśmy chcieli. Na szczęście istnieje kilka sprawdzonych metod, które pomogą wyszczuplić twarz. Jakie to sposoby?


Pij więcej wody

Odpowiednie nawadnianie nie tylko korzystnie wpłynie na wygląd twarzy, ale także całego ciała. Pulchne policzki i podwójny podbródek, ale także cellulit szybciej znikną jeśli zwiększysz ilość wypijanej wody do 2 litrów dziennie. Najlepiej jeśli będzie to woda niegazowana źródlana lub mineralna. 

Więcej owoców i warzyw a mniej soli

Odchudzić twarz można także wprowadzając do swojej diety więcej warzyw i owoców, które dzięki dużej zawartości błonnika pomogą utrzymać organizm w dobrej formie. Warto zrezygnować także z nadmiernego spożywania cukru i węglowodanów. Powodują one zatrzymywanie wody w organizmie, a tym samym powstawania opuchlizny również na twarzy. Ważne by ograniczyć też spożycie soli. Ta przyprawa podobnie jak cukier i węglowodany powoduje zatrzymanie wody w organizmie. Rezygnacja z niej lub znaczne ograniczenie wspomoże odchudzanie.


Codzienny trening

Codzienne ćwiczenia to doskonały sposób na odchudzenie całego ciała i twarzy. Nie muszą to być bardzo wymagające ćwiczenia. Wystarczy coś, co sprawia nam przyjemność, np. jazda na rowerze, fitness czy jogging. Do tego można dołączyć ćwiczenia na mięśnie twarzy, które poprawiają jej sprężystość. Należy głośno i wyraźnie wymawiać litery a, e, i, o,u y, dodatkowo rozciągając usta. Dobrym ćwiczeniem jest także wykonywanie dziubka. Ćwiczenia twarzy należy powtarzać kilka razy dziennie by cieszyć się zadowalającym efektem. 

Makijaż i opowiednia fryzura

Odpowiedni makijaż i fryzura także pomogą optycznie poprawić owal twarzy i sprawić, że będzie ona wyglądała na szczuplejszą niż jest w rzeczywistości. Warto skorzystać z podkładu, rozświetlacza i bronzera.

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

autor komentarza: ~wybielanie zębów kurkumą
Ocena: 5/5
Dodano: 2019-07-14 09:59:26

ja do wybielania zębów stosuję kurkumę - stosuję pastę z kurkupmy


Najciekawsze

Podobne