najlepsze-porady.pl UrodaJak zdjąć hybrydy?
ocena (/0):

Jak zdjąć hybrydy?

Jak zdjąć hybrydy?

Manicure hybrydowe w ostatnich czasach stało się bardzo popularne i jest jednym z ulubionych sposobów kobiet na posiadanie pięknych paznokci na długo. Lakiery hybrydowe słyną że swojej trwałości. Potrafią się utrzymać na paznokciach aż do kilku tygodni bez odpryskiwania czy utracenia swojego blasku. Gdy jednak, po tych kilku tygodniach przychodzi czas zdejmowania hybryd to dla wielu kobiet jest to problem, ponieważ albo nie wiedzą albo robią to w zły sposób niszczą płytkę paznokcia. Mamy dla Ciebie łatwy sposób usuwania lakieru hybrydowego z paznokci w domu. Już nie będziesz miała chodzić do kosmetyczki i za każdym razem płacić za ściąganie.


Krok 1 - Piłowanie

Początkowo będziesz potrzebować jedynie pilnika. Wystarczy spiłować delikatnie ostatnią warstwę lakiery, czyli tak zwany Top. W ten sposób będzie dużo łatwiej i szybciej ściągnąć warstwy kolorowe. Dobrze spiłowane paznokcie będą wyglądały jak matowe.

Krok 2 - Zawijanie w folię

Do tego kroku będziesz potrzebowała folii aluminiowej, 10 wacików oraz aceton. Każdy wacik należy namoczyć w acetonie i położyć na paznokciu a następnie zawinąć paznokieć folią aluminiową. Robimy to z każdym palcem osobno i czekamy mniej więcej 15 minut i usuwamy folię oraz waciki. 

Krok 3 - Usuwanie lakieru hybrydowego

Gdy już ściągniesz folię oraz waciki z aceton z paznokci to sama zauważysz że pojawiły się wypryski na paznokciach lub też część lakieru już pozostała na waciku. Aby całość hybryd usunąć wystarczy Ci do tego mały patyczek drewniany. Delikatnie usuwaj lakier hybrydowy z paznokci. Jeśli robisz to na siłę i niszczysz płytkę paznokcia to oznacza że na tym paznokciu musisz ponownie zastosować krok 2. 

Krok 4 - Nawilżanie

Gdy już usuniesz całkiem hybrydy z paznokci musisz zastosować nawilżającą oliwkę do paznokci oraz skórek. Sprawi ona że po chwili Twoje paznokcie będą odżywione, elastyczne i będą wyglądać lepiej!

Alternatywny sposób: Dużo kobiet twierdzi że owijanie każdego paznokcia folią jest bardzo czasochłonne, dlatego też wypełniają mają miseczkę acetonem i po prostu zamaczają tam paznokcie. Wszystkie inne kroki są takie same, więc możesz wybrać co odpowiada Tobie lepiej! :)

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Najciekawsze

Podobne