Najlepsze Porady WypoczynekGdzie wykorzystać bon turystyczny na Podkarpaciu?

Gdzie wykorzystać bon turystyczny na Podkarpaciu?

Gdzie wykorzystać bon turystyczny na Podkarpaciu?

Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy w okolicy Rzeszowa, w którym można wykorzystać Polski Bon Turystyczny. Sfinansowanie pobytu na wakacjach jest wsparciem dla polskich rodzin w okresie pandemii COVID-19. Bon turystyczny jest dokument elektronicznym o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia, natomiast w przypadku dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności bon wynosi 1000 zł. Bon turystyczny można wykorzystać do 31 marca 2022 roku — można nim płacić wielokrotnie aż do wykorzystania przysługującej kwoty. Dlaczego bon turystyczny warto wykorzystać w Siedlisku Janczar?


Pakiet rodzinny

Siedlisko Janczar w swojej ofercie posiada pakiet rodzinny, z którego mogą skorzystać rodzice wraz z dziećmi — wspólny wypoczynek nie tylko umocni więzi, ale także pozwoli zapomnieć o codziennym pośpiechu, stresie oraz zmartwieniach. Kilkudniowy pobyt na Siedlisku Janczar nie będzie nudny, ponieważ dla dzieci i ich rodziców przygotowanych jest wiele atrakcji. Ponadto Siedlisko Janczar położone jest w okolicy lasów i pól, a więc pięknych krajobrazów, które można podziwiać podczas spacerów, a także przejażdżek rowerowych na specjalnie wyznaczonych ścieżkach przyrodniczych. Kilkudniowy pobyt w Siedlisku Janczar sprawi, że dzieci i dorośli nabiorą sił na powrót do codzienności, a to wszystko dzięki możliwości aktywnego lub biernego wypoczynku.

Jakie atrakcje czekają w Siedlisku Janczar?

Siedlisko Janczar umożliwia maksymalne zrelaksowanie się, a także pogłębienie rodzinnych więzi, dzięki wspólnemu spędzaniu czasu — niepowtarzalnych przygodach czy wykonywaniu wyjątkowych aktywności. Pakiet rodzinny, który można sfinansować Polskim Bonem Turystycznym, oferuje dwa noclegi w komfortowych warunkach, a więc w pokoju, w którym znajduje się łazienka, telewizor i klimatyzacja. W cenie zestawu dostępne jest również pełen wyżywienie, a także przejazd bryczką, jak również oprowadzenie dziecka na koniu po ośrodku jeździeckim - w ofercie Siedliska Janczar jest również nauka jazdy konnej. Oczywiście w sezonie letnim goście hotelowi mogą korzystać z placu zabaw, siłowni zewnętrznej czy basenów.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jak zarejestrować numer z plusa
h*j gnoj i mogiła twoja stara to kobyła
Ciekawy artykuł, w dzisiejszych czasach materiały kompozytowe...
Najgorsze to dzieci i głośne rozmowy przez telefon.
Ciepłe ubrania żeby nie zachorowało dużo witamin, syrop leki itp
Tajlandia to moja najmilej wspominana wyprawa ze znajomymi. A...
Na majówkę to wiadomo, że na działeczkę całą rodziną i grilla...