Najlepsze Porady ZdrowieSposób na kaca

Sposób na kaca

Sposób na kaca © pixabay.com
Alkohol to specyfik, który najmocniej daje o sobie znać, dzień po spożyciu. Walka z jego skutkami ubocznymi jest ciężka i bolesna. Broń, jaką dysponujemy to nie tylko ta, nabyta w aptece, ale również możemy ją zaczerpnąć z domowej przestrzeni. Sprawdź, jak szybko wytrzeźwieć i pozbyć się niechcianego kaca.
 
Kac – zjawisko, które zna większa część naszego społeczeństwa. Warto, więc wiedzieć, z czym mamy do czynienia i przede wszystkim, jak się tego pozbyć. Aktualnie, na rynku istnieje wiele specyfików na tę dolegliwość, jednak czasem najskuteczniejsze sposoby na wyleczenie się, to te domowe. Najlepiej jednak po prostu do kaca nie dopuścić, jeżeli czujesz się pijany i chcesz wytrzeźwieć możesz skorzystać z kilku rad, które przytoczę poniżej. Niestety, w tym przypadku nie dojdzie do cudu, a podane wskazówki nie pozwolą na całkowite wytrzeźwienie, jednak dzięki nim poczujesz się lepiej.

Naturalne sposoby na wytrzeźwienie

W pierwszej kolejności, gdy już wiesz, że przesadziłeś z alkoholem powinieneś go zwymiotować. Dzięki temu usuniesz z organizmu alkohol, który jeszcze nie zdążył przedostać się do krwi. Wypicie szklanki octu z cukrem jest jednym z najstarszych sposobów na wytrzeźwienie, namiętnie wykorzystywanym przez żołnierzy.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

najlepszy przepis na świecie na mule !!
Sery neutralizują brzydki zapach z ust :)
Po wszelkie porady i pomoc w naprawie sprzętu AGD radzę...
Dzięki za świetny poradnik. Mam 6-letniego psa i od...
faceci też mają haluksy :)
info ze jedzie teściowa - to wystarczy na wytrzeźwienie w 10...
ja stosuję rumianek do płukania jezeli boli mnie ząb... ale...
ja mam acienie pod oczami od zawsze :( tak juz mam i tyle