Najlepsze Porady BiznesCiesz się pięcioletnią gwarancją na urządzenie Brother!

Ciesz się pięcioletnią gwarancją na urządzenie Brother!

Ciesz się pięcioletnią gwarancją na urządzenie Brother!

Chcesz otrzymać 5 lat gwarancji na urządzenie wielofunkcyjne Brother? Zadanie jest bardzo proste! Wystarczy że kupisz jedną z drukarek objętych promocją i zarejestrujesz ją w okresie 1.04-30.06.2023 r., a potem będziesz mógł cieszyć się aż pięcioletnią gwarancją od producenta. W tym czasie firma Brother bierze na siebie odpowiedzialność za ewentualne usterki oraz obniżone parametry jakościowe sprzętu, które są dokładnie zaznaczone w zawartej umowie. Promocja od Brother pozwala na cieszenie się przysługującymi w związku z gwarancją prawami przez okres aż do 5 lat. Koniecznie sprawdź, co musisz w tym celu zrobić!


Urządzenia Brother objęte promocją

W promocji trwającej od 1.04 do 30.06.2023 roku bierze udział kilka modeli urządzeń atramentowych kolorowych Brother.
Możemy tutaj wyróżnić urządzenia wielofunkcyjne DCP:

Urządzenia wielofunkcyjne MFC:

Aby móc skorzystać z promocji 5 lat gwarancji od Brother, zarejestruj zakupiony sprzęt na stronie brother.pl w okresie trwania promocji. Zasady prezentowanej akcji promocyjnej są bardzo proste, a korzyści płynące z gwarancji możesz czerpać aż do 5 lat.

Prawa wynikające z rozszerzonej gwarancji

Jak wyglądają prawa wynikające z rozszerzonej gwarancji? W zasadzie identycznie jak w przypadku standardowej gwarancji obowiązującej przez okres dwóch lat. Pięcioletnia gwarancja na urządzenie Brother uprawnia do skorzystania z usług bezpłatnego serwisu w ramach naprawy usterki danego sprzętu. Firma Brother bierze odpowiedzialność nie tylko za ich ewentualne wystąpienie, ale też obniżone parametry urządzenia. Dlatego też rozszerzona gwarancja stanowi swego rodzaju potwierdzenie prawidłowego działania zakupionego urządzenia przez następne 5 lat. Zwracamy jedynie uwagę na obowiązek stosowania się do wskazówek zawartych w Instrukcji Obsługi, aby nie stracić uprawnień do korzystania z praw przysługujących w ramach gwarancji.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Zawsze stresowałem się na rozmowach o pracę. Dobre i przydatne...
ciekawe może i tak...
ciekawa porada
Czy nasza porada Jak mnożyć ułamki? przydała Ci się ? Może...