Najlepsze Porady Dom i OgródKlasyczna aranżacja ogrodu Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Klasyczna aranżacja ogrodu

Klasyczna aranżacja ogrodu

Wiosna to czas w którym coraz intensywniej myślimy o naszych ogrodach, balkonach, tarasach. Warto zadbać o klimat miejsca w którym zamierzamy wypoczywać. Dodatki mogą sprawić, że uzyskamy wyjątkowy klimat który będzie pasował również do stylowego wnętrza. Warto pomyśleć o oświetleniu, meblach, szkle.


Oświetlenie zewnętrzne

Jedną z kluczowych kwestii w ogrodzie jest światło. To ono pozwala zaakcentować miejsca szczególne i ukryć te mniej lubiane. Wprowadza też niesamowity klimat. Myśląc o oświetleniu ogrodowym warto skupić się na trzech kluczowych kwestiach. Po pierwsze lampy, latarnie, reflektory muszą się nam podobać. Ważna jest również ich wodoszczelność. Współczynnik powinny być nie mniejszy niż IP44. Oznacza on szczelność od zachlapania wodą pod dowolnym kątem. Warto zwrócić szczególną uwagę na rodzaj i barwę światła które występuje w naszym domu i dopasować do niej oświetlenie ogrodowe.

Meble ogrodowe

Bardzo trudno jest znaleźć ładne meble ogrodowe. Stylowe komplety to naprawdę rzadkość. Zestaw Epoka Piękna spełnia wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych gustów. Piękne fotele oraz stół to połączenie dwóch nowoczesnych materiałów – przeźroczystego konglomeratu oraz szkła hartowanego. Forma nawiązuje jednak do klasycznych, stylowych mebli. Połączenie to jest niezwykle intrygujące. Stylowe meble Rad-Pol są przy tym bardzo wygodne.

Tkaniny outdoorowe

Tkaniny outdoorowe to oczywisty wybór na tarasy i do ogrodów. Warunki na ogrodzie różnią się od tych które mamy w domu więc i tkaniny na zewnątrz mamy wyjątkowe. Jakie cechy posiada tkanina outdoorowa? Tkaniny te są odporne na plamy i płowienie, trwałe i wodoodporne. Powierzchnia z teflonu praktycznie odpycha deszcz. Ważne jest to, że tkaniny te choć bardzo funkcjonalne pozostają piękne. Warto użyć ich do odnowienia tapicerowanych mebli jak i do wykonania dodatków. Poduszki, obrusy, hamaki oraz leżaki będą wyglądać zjawiskowo a dzięki użytym na tkaninach powłokom będą bardzo odporne.  Szeroki wybór wzorów i kolorów na pewno sprosta wyobrażeniom i wymaganiom wszystkich.

Kryształowe dodatki w ogrodzie

Na wszystkich spotkaniach towarzyskich sprawdzą się niewątpliwie kryształowe kieliszki. Kryształ choć kochany przez nas w domach swą pełnie pokazuje dopiero w promieniach słonecznych. Nasza propozycja to polski kryształ, ręcznie cięty w niesamowitych, energetycznych barwach. Dla tradycjonalistów mamy również, piękne bezbarwne kryształy.

Dodaj komentarz

Porada Klasyczna aranżacja ogrodu
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 728
facebook unlike 1

Porady domowe Czy nasza porada Klasyczna aranżacja ogrodu pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Klasyczna aranżacja ogrodu? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją radę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Matylda
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Ogród zaaranżowany w stylu klasycznym wygląda przepięknie!


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Łatwiej jest też z utrzymywaniem czystości.
Ja wybrałem parkiet tylko do korytarzy i trochę żałuję, że nie...
Będę w tym roku robić z moimi dziećmi ozdoby choinkowe na Boże...
Dom i ogród jest ważny Czy porada Awokado z pestki, czyli jak...