Najlepsze Porady Dom i OgródKolor roku 2023 według grupy Pantone

Kolor roku 2023 według grupy Pantone

Kolor roku 2023 według grupy Pantone

Rok 2023 stoi pod znakiem odcienia Viva Magenta 18-1750, jako że najbardziej pasuje do obecnego świata i aktualnych wydarzeń. Jego potęga, siła i eksperymentalność dodają motywacji do działania, a żywość, radość i optymizm przynoszą nadzieję. Dodatkowo ta głęboka czerwień jest naprawdę piękna i przy jej pomocy można stworzyć wspaniałe i oryginalne wnętrza. Marka Rad-Pol dostarcza piękną, klasyczną kolekcję inspirowaną właśnie tym energetycznym i intensywnym kolorem. Jako że Kolor roku Pantone 2023 Viva Magenta świetnie się komponuje z każdym wybarwieniem drewna, można liczyć na mnogość propozycji dedykowanych salonom, gabinetom, sypialniom i jadalniom.


Propozycja producenta mebli

Włoski producent mebli zadbał o estetykę, funkcjonalność i unikalność swojej najnowszej kolekcji pod znakiem odcienia Viva Magenta 18-1750. W jej ramach można wyposażyć swój dom bądź nawet miejsce pracy w: sofy, krzesła, narożniki, łóżka, pufy i poduszki o charakterze dekoracyjnym. Szarości i inne chłodne odcienie nie są obecnie w modzie, ponieważ współczesny świat stawia na energię, pęd i radość każdą chwilą, co zdecydowanie jest kojarzone z żywszymi i intensywniejszymi barwami. Stylowe Meble od Rad-Pol dostępne są na stronie internetowej sklepu lub w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Gdańsku. Viva Magenta zachęca do natychmiastowego działania!

Klasyczne meble z Viva Magenta

Styl klasyczny charakteryzuje się harmonią, symetrią, prostotą formy i elegancją. Tych wszystkich cech, wbrew pozorom, wcale nie wyklucza buntownicza i odważna Viva Magenta. W połączeniu z drewnem, odpowiednimi projektami i wysoką jakością pozwala bowiem na stworzenie stonowanego, reprezentacyjnego i klasycznego wnętrza. Styl glamour poprzez użycie lakierowanego drewna, kryształowe guziki i aksamitne tapicerki został idealnie oddany. Oczywiście głęboka czerwień wspaniale będzie się też komponować z meblami w każdym stylu - bardziej nowoczesnymi bądź retro. Wszystko zależy od wykorzystanych konstrukcji, materiałów i akcesoriów odpowiadających za ostateczny wygląd wnętrz.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Najlepsze porady o ogrodzie i domu Czy inspiracja Jak...
Dom i ogród jest ważny Czy nasza porada Szukasz stylowych...
Ciekawe porady
Porady domowe Czy porada Jak rozważnie wybrać projekt domu?...