Najlepsze Porady IntymneCzy twój partner Cię zdradza? Ocena 5 na podstawie 7 komentarzy

Czy twój partner Cię zdradza?

Czy twój partner Cię zdradza? Zdrada

Wierność to cecha, której każdy pożąda w związku - zaufanie do partnera nie tylko pozwala nam dobrze ze sobą współpracować w codziennym życiu, ale również spokojnie spać w nocy lub podczas wyjazdów. Nikt nie chce doświadczyć zdrady i chociaż nie można jej zapobiec, to jednak można zminimalizować ryzyko do jej dopuszczenia. Oczywiście najważniejsza w związku jest rozmowa i szczerość, ponieważ kłamstwa prowadzą nas do braku zaufania i problemów. Jakie znaki mogą wskazywać na niewierność Twojego partnera lub partnerki?


  • Nie znasz jego bliskich

Jeżeli Twój partner lub partnerka ukrywają przed Tobą swoją rodziną oraz bliskich przyjaciół może to oznaczać, że wcale nie jesteś jego jedyną miłością w Tym momencie - możesz okazać się chwilowym romansem, który nie jest brany na poważnie. Oczywiście istnieje mnóstwo powodów, dla których ktoś od razu nie będzie chciał przedstawić Cię rodzinie lub znajomym, jednakże jeżeli podczas rozmowy na ten temat partner staje się nerwowy i agresywny z pewnością coś jest na rzeczy. 

  • Jest zaborczy wobec telefonu

W dzisiejszych czasach telefon jest skarbnicą wszelakich informacji, dlatego jeżeli Twój partner lub partnerka nie rozstają się z telefonem ani na chwilę, może to oznaczać, że ma coś do ukrycia. Jeżeli telefon jest zabezpieczony kodem, którego nie znasz, a także gdy się do niego przybliżasz, on nerwowo gasi ekran czy denerwuje się, gdy bierzesz jego telefon tylko do ręki, może to być poważna oznaka, że coś jest nie tak. Może mieć inną kobietę, lub jest zafiksowany na punkcie swojej prywatności. 

  • Często się nie odzywa

Piszesz, dzwonisz, a on w ogólnie nie reaguje, a później nie chce Ci się przyznać, co robił? Takie zachowanie bardzo źle wróży, ponieważ w Tym czasie może spędzać czas z inną kobietą. 

  • Obraca się w złym towarzystwie

Jeżeli przyjaciele Twojego partnera znani są z chamskich zagrywek i zdarzało się, że zdradzali kobiety, z którymi byli związku, Twój partner może przejąć takie samo zachowanie - mogą mieć oni na niego zły wpływ. Przyjaciele są dla partnera bardzo ważni, ponieważ zazwyczaj liczy się on z ich zdaniem. Nawet jeżeli według Ciebie jest porządnym facetem to jednak w towarzystwie kolegów i alkoholu może ulec pokusie. 

  • Ma wahania nastroju

Czasami masz wrażenie, że Twój partner jest dla Ciebie zbyt miły i słodki? A z drugiej strony, unika Cię i masz wrażenie, że próbuje Cię skrzywdzić chamskimi tekstami? Wahania nastroju najprawdopodobniej są efektem stresu związanego ze zdradą oraz z wyrzutami sumienia - przez większą część czasu zmuszony jest kłamać i usypiać czujność zarówno jednej, jak i drugiej kobiety. 

  • Zdradził z Tobą poprzednią dziewczynę

A może to z Tobą Twój partner zdradził swoją poprzednią dziewczynę? Jeżeli facet raz zdradził, prawdopodobnie zdradzi znowu - zdaniem naukowców kolejne zdrady przychodzą coraz łatwiej. Jeżeli partner był raz niewierny, prawdopodobnie nie będzie miał większych oporów, aby być niewiernym po raz kolejny. 

Dodaj komentarz

Porada Czy twój partner Cię zdradza?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 687
facebook unlike 1

Wypoczynek jest ważny Czy inspiracja Czy twój partner Cię zdradza? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Czy twój partner Cię zdradza?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją radę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Porada Czy twój partner Cię zdradza?
Dodano:
facebook like 19
facebook unlike 1

Czy porada Czy twój partner Cię zdradza? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Czy twój partner Cię zdradza?? Jeżeli tak proszę dodaj swoją radę w komentarzu

Czy twój partner Cię zdradza?
Dodano:
facebook like 15
facebook unlike 1

a to ciekawe

Czy twój partner Cię zdradza?
Dodano:
facebook like 13
facebook unlike 1

ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość ciekawa|ciekawa porada|proste i banalne|coś w tym jest}

Nina Cieślak
Dodano:
facebook like 5
facebook unlike 0

coś w tym jest

Izabela
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Mój chłopak wszędzie zabiera swój telefon. Czy powinnam się obawiać?

Ela
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Na szczęście mój partner jest mi wierny.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Wypoczynek jest ważny Czy inspiracja Czy twój partner Cię...
Porady o wypoczynku Czy nasza porada W jakim wieku dziecko?...
Te sposoby się sprawdzają.
O tak. U mnie zdominowała rutyna w związku.