Najlepsze Porady IntymneGdzie iść na randkę? Ocena 5 na podstawie 5 komentarzy

Gdzie iść na randkę?

Gdzie iść na randkę?

Jeden z najpiękniejszych dni w roku już nadchodzi wielkimi krokami.. Jaki? Oczywiście Walentynki. Przy tej okazji fajnie wiedzieć gdzie zabrać swoją wybrankę. Wiadomo, że bardzo dobrym pierwszym wrażeniem jest gdy to chłopak jest zdecydowany i dokładnie wie gdzie zabrać swoją ukochaną. Dlatego też dzisiaj Najlepsze Porady proponują ciekawe i spokojne miejsca do zaplanowania na dzień walentynek. Oczywiście nasze wskazówki mogą być wykorzystane również na pierwszych randach, a nie tylko w dniu zakochanych ;)


1. Pizzeria, restauracja czy kawiarnia

W każdym przypadku jak na pierwsze spotkanie jest to najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób. Zarówno Ty jak i Twoja wybranka poczujecie się komfortowo znajdując się pośród innych ludzi. Nie zawsze muszą być to miejsca tłoczne. Wybierz miejsce gdzie panuje sposób i delikatny klimat. Będziecie mieć możliwość porozmawiać, poznać się lepiej i będzie też romantycznie. 
Dlaczego na walentynki? Na walentynki wybierz miejsce gdzie Twoja ukochana lubi spędzać czas lub coś bardzo ekskluzywnego. Elegancka restauracja i kolacja przy świecach, jak najbardziej. Jeśli nie stać Cię to wybierzcie się do jej ulubionej naleśnikarni czy kawiarni.

2. Kino, koncert lub teatr

Pierwsza randka w kinie? Może to być trochę problematyczne bo nie będziecie mieć dużo czasu aby porozmawiać i się poznać, ale jeśli film będzie fajny możecie to nadrobić późniejszym spacerem czy kawą i ciastkiem. Dla zakochanych par jest to bardzo fajny i relaksujący pomysł. Możecie w końcu spędzić trochę czasu sami oglądać to co wam się podoba. 
Jeśli chodzi o koncerty to zdecydowanie pamiętaj że to ma być ulubiony zespół Twojej wybranki, a nie Twój :D Robiąc odwrotnie pomyśli albo że nie znasz jej na tyle aby wiedzieć jaki jest jej ulubiony zespół albo jesteś za bardzo egoistyczny i myślisz tylko o sobie i Twoich przyjemnościach.

3. Wesołe miasteczko

Idealne miejsce i na pierwszą randkę i na randkę w Walentynki. Bawiąc się i spędzając miło wspólny czas zbliżycie się do siebie, a przy tym będziecie wokół z innymi ludźmi. Poczujecie się znowu jak dzieci i całkowicie zrelaksujecie. Jeśli w Twoich okolicach jest wesołe miasteczko to zdecydowanie z naszych trzech propozycji wybierz tą jako pierwsze spotkanie lub niespodziankę na Walentynki.

Bawcie się dobrze! ;)

Dodaj komentarz

~Pandemia covid
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

teraz w czasie pandemii to chyba tylko do biedronki albo lidla...

Ilonka
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Ja lubię spędzać walentynki co roku w teatrze. Niepowtarzalny klimat i zawsze jakaś ciekawa sztuka.

Ania
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Jak randka to tylko spa i kino :)

~Tobi porada
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi

Olek
Dodano:
facebook like 1
facebook unlike 0

na pierwszą randkę ja proponuję isć na basen - na basenie spłynie cały makijaż, ubrania wyszczuplające nie bedą w stanie nic maskowac itp :) - tak wieć - jak na pierwszą radkę to tylko basen albo aquapark :)


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
W Walentynki tylko komedie romantyczne!!!
Inicjatywa nie należy tylko do mężczyzn. To kobieta również...
Porada jak sie całować wyniesie mnie na wyżyny namietnosci !! :D
Najlepszą zaletą jest czas właśnie na rozwój... Kilka lat temu...