Najlepsze Porady IntymneGdzie iść na randkę? Ocena 4 na podstawie 11 komentarzy

Gdzie iść na randkę?

Gdzie iść na randkę?

Jeden z najpiękniejszych dni w roku już nadchodzi wielkimi krokami.. Jaki? Oczywiście Walentynki. Przy tej okazji fajnie wiedzieć gdzie zabrać swoją wybrankę. Wiadomo, że bardzo dobrym pierwszym wrażeniem jest gdy to chłopak jest zdecydowany i dokładnie wie gdzie zabrać swoją ukochaną. Dlatego też dzisiaj Najlepsze Porady proponują ciekawe i spokojne miejsca do zaplanowania na dzień walentynek. Oczywiście nasze wskazówki mogą być wykorzystane również na pierwszych randach, a nie tylko w dniu zakochanych ;)


1. Pizzeria, restauracja czy kawiarnia

W każdym przypadku jak na pierwsze spotkanie jest to najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób. Zarówno Ty jak i Twoja wybranka poczujecie się komfortowo znajdując się pośród innych ludzi. Nie zawsze muszą być to miejsca tłoczne. Wybierz miejsce gdzie panuje sposób i delikatny klimat. Będziecie mieć możliwość porozmawiać, poznać się lepiej i będzie też romantycznie. 
Dlaczego na walentynki? Na walentynki wybierz miejsce gdzie Twoja ukochana lubi spędzać czas lub coś bardzo ekskluzywnego. Elegancka restauracja i kolacja przy świecach, jak najbardziej. Jeśli nie stać Cię to wybierzcie się do jej ulubionej naleśnikarni czy kawiarni.

2. Kino, koncert lub teatr

Pierwsza randka w kinie? Może to być trochę problematyczne bo nie będziecie mieć dużo czasu aby porozmawiać i się poznać, ale jeśli film będzie fajny możecie to nadrobić późniejszym spacerem czy kawą i ciastkiem. Dla zakochanych par jest to bardzo fajny i relaksujący pomysł. Możecie w końcu spędzić trochę czasu sami oglądać to co wam się podoba. 
Jeśli chodzi o koncerty to zdecydowanie pamiętaj że to ma być ulubiony zespół Twojej wybranki, a nie Twój :D Robiąc odwrotnie pomyśli albo że nie znasz jej na tyle aby wiedzieć jaki jest jej ulubiony zespół albo jesteś za bardzo egoistyczny i myślisz tylko o sobie i Twoich przyjemnościach.

3. Wesołe miasteczko

Idealne miejsce i na pierwszą randkę i na randkę w Walentynki. Bawiąc się i spędzając miło wspólny czas zbliżycie się do siebie, a przy tym będziecie wokół z innymi ludźmi. Poczujecie się znowu jak dzieci i całkowicie zrelaksujecie. Jeśli w Twoich okolicach jest wesołe miasteczko to zdecydowanie z naszych trzech propozycji wybierz tą jako pierwsze spotkanie lub niespodziankę na Walentynki.

Bawcie się dobrze! ;)

Dodaj komentarz

~Adam
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like
facebook unlike

Przydatny artykuł

Gdzie iść na randkę?
Dodano:
facebook like 9
facebook unlike 1

Porada Gdzie iść na randkę?
Dodano:
facebook like 375
facebook unlike 1

Czy inspiracja Gdzie iść na randkę? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Gdzie iść na randkę?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją poradę w komentarzu

Porada Gdzie iść na randkę?
Dodano:
facebook like 485
facebook unlike 1

Porady Wypoczynku Czy inspiracja Gdzie iść na randkę? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Gdzie iść na randkę?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją radę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Gdzie iść na randkę?
Dodano:
facebook like 14
facebook unlike 1

hmmm ciekawe

~Pandemia covid
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

teraz w czasie pandemii to chyba tylko do biedronki albo lidla...

Jan Pietrzak
Dodano:
facebook like 4
facebook unlike 0

ciekawa porada

Ilonka
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Ja lubię spędzać walentynki co roku w teatrze. Niepowtarzalny klimat i zawsze jakaś ciekawa sztuka.

Ania
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Jak randka to tylko spa i kino :)

~Tobi porada
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

na randkę idz tam gdzie nie ma ludzi

Olek
Dodano:
facebook like 1
facebook unlike 0

na pierwszą randkę ja proponuję isć na basen - na basenie spłynie cały makijaż, ubrania wyszczuplające nie bedą w stanie nic maskowac itp :) - tak wieć - jak na pierwszą radkę to tylko basen albo aquapark :)


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
porada dość ciekawa
Czy porada Jak umówić się na randkę? przydała Ci się ? Może...
Porady Wypoczynku Czy porada Jak pogodzić się po kłótni?...
na przyspieszenie okresu pomaga bieganie