Najlepsze Porady IntymneJak dobrze wypaść na randce? Ocena 5 na podstawie 8 komentarzy

Jak dobrze wypaść na randce?

Jak dobrze wypaść na randce? Jak dobrze wypaść na randce?

Pierwszym randkom zawsze towarzyszy stres, ponieważ każdemu zależy na tym, aby dobrze wypaść przed drugą stroną. Stosując kilka uniwersalnych rad, zwiększysz szanse na to, aby twoje pierwsze spotkanie z wymarzoną dziewczyną/chłopakiem nie było tym ostatnim.


Bądź na czas

Nikt nie lubi spóźnialskich i przychodzenie na spotkanie sprawi, że już na wstępie stracimy w oczach drugiej osoby. Niektóre kobiety lubią testować cierpliwość mężczyzn, aby sprawdzić jak się w takiej sytuacji zachowa, jednak nie warto tego robić. Spóźnieniem możesz dać sygnał drugiej osobie, że nie zależy ci na tym spotkaniu. Nie przesadzaj jednak w drugą stronę i nie przychodź na spotkanie zbyt wcześnie. Będziesz denerwować się w oczekiwaniu na partnera, co nie wprowadzi cię w dobry nastrój przed randką.

Ubierz się odpowiednio do sytuacji

Czasami, gdy bardzo chcemy dobrze wypaść, możemy łatwo przesadzić. Dotyczy to zarówno kobiet i mężczyzn. Pamiętaj przede wszystkim, aby dobrać strój odpowiednio do okazji. Jeśli umówiliście się w parku, nie ma sensu ubierać się zbyt elegancko i zakładać wysokich szpilek. Z kolei, gdy partner zaprasza cię do wykwintnej restauracji, wyciągnięty sweter również nie będzie najlepszym wyborem. Załóż to, w czym czujesz się swobodnie. Pamiętaj, aby ubranie było czyste i schludne. Kobiety nie powinny również przesadzać z makijażem, perfumami oraz ilością biżuterii.

Utrzymuj płynną rozmowę

Cisza może być romantyczna, ale dopiero podczas kolejnych randek. Na pierwszej nie jest wskazana, a ponadto jest dla obu stron krępująca. Przygotuj sobie zatem jeszcze przed randką luźne tematy, które będzie można poruszyć, aby utrzymywać wymianę zdań. Pamiętaj, że są pewne sprawy, których podczas pierwszej randki nie powinno się poruszać. Niewskazane jest mówienie o byłych, o problemach rodzinnych, czy o przebytych chorobach. Lepiej również unikać tematów związanych z religią i polityką.

Nie mów o wspólnej przyszłości

Pierwsza randka to czas, kiedy obie strony powinny się lepiej poznać, dlatego nie warto mieć do niej wygórowanych oczekiwań. Nie poruszaj zatem spraw takich jak ślub i nie mów jakie imiona planujesz nadać dzieciom - chyba, że partner okaże się totalnie nie w twoim typie i zechcesz go skutecznie odstraszyć. Zastanów się również, zanim zaoferujesz wspólne wyjście na koncert, który odbędzie się dopiero za miesiąc.

Regulowanie rachunku

Jeśli randka odbywa się w restauracji lub kawiarni, w końcu przychodzi czas na regulowanie rachunku. W tej kwestii panuje odwieczny konflikt o to, kto powinien zapłacić. W naszej kulturze przyjęło się, że w dobrym tonie jest, jeśli to mężczyzna pokryje koszt spotkania. Pozytywnym gestem będzie jednak, jeżeli kobieta zaproponuje, że zapłaci za siebie. Pod żadnym pozorem nie powinno się jednak wywierać presji na drugiej osobie w kwestii zapłaty. Sytuacja, że któreś z partnerów zapomni portfela również może spotkać się z negatywnym odbiorem. Mężczyzna zawsze może zaproponować, że pokryje tym razem cały rachunek, a kobieta będzie mogła zrewanżować się tym samym na kolejnej randce - jeśli do takiej dojdzie.

Dodaj komentarz

Porada Jak dobrze wypaść na randce?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 225
facebook unlike 1

Czy nasza porada Jak dobrze wypaść na randce? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak dobrze wypaść na randce?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją radę w komentarzu

Jak dobrze wypaść na randce?
Dodano:
facebook like 8
facebook unlike 1

a to ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość ciekawa|ciekawa porada|proste i banalne|coś w tym jest}

Jak dobrze wypaść na randce?
Dodano:
facebook like 5
facebook unlike 1

ciekawa porada

Porada Jak dobrze wypaść na randce?
Dodano:
facebook like 325
facebook unlike 1

Wypoczynek jest ważny Czy inspiracja Jak dobrze wypaść na randce? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak dobrze wypaść na randce?? Jeżeli tak proszę dodaj swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Justyna Jabłońska
Dodano:
facebook like 4
facebook unlike 0

hmmm ciekawe

Lucy144
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Te przygotowanie do randki są stresujące. Fajne porady.

Justyna
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Pierwsza randka zawsze jest stresująca, ale pamiętajmy, aby zachowywać się naturalnie i być soba.

Amelia
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

To prawda, jak chłopak zaczyna na pierwszej randce mówić o przyszłości, to wiem, że to tak jakby chciał przyśpieszyć naszą znajomość, relacje, a przecież przeżywanie jej jest najistotniejsze.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
ciekawa porada
O tak. Malinka w młodzieńczym wieku...
porada dość ciekawa
a to ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość...