Najlepsze Porady IntymneJak interpretować sny? Ocena 4 na podstawie 7 komentarzy

Jak interpretować sny?

Jak interpretować sny? © pixabay.com

Sny zawsze stanowiły element magiczny, zagadkowy w życiu człowieka. Od pokoleń starano się dowiedzieć czy rzeczywiście badając ich znaczenie można poznać swoje losy w przyszłości. Jak właściwie mamy je interpretować, by dowiedzieć się czegoś o nas samych i otaczającym nas świecie?


Przypadkowe czy zamierzone?

Nie chodzi tutaj o podążanie ślepo za znakami pojawiającymi się w snach. Do końca nie możemy być pewni przecież co one właściwie oznaczają i czy pojawiły się we śnie w jakimś określonym celu. Należy myśleć zdroworozsądkowo. Interpretowanie snów to więcej źródło pewnej życiowej mądrości, ale nie jej jedyny wskaźnik. Sami przecież wiemy, że gdy często o czymś myślimy, to nam się to zazwyczaj przyśni. Nie wiadomo na ile symbole w snach są przypadkowe, a na ile zamierzone i podpowiada nam je podświadomość. Wiele osób wierzy jednak, że potrafią one ostrzegać przed niebezpieczeństwem.

Wybierz wiarygodne źródło

Jest wiele senników, które pomagają odczytywać znaczenie znów. Jak wybrać ten właściwy? Najlepiej poczytajmy o nim opinie i postarajmy się dowiedzieć kto go tworzy. Lepszym źródłem wiedzy będzie ten napisany przez astrologa, niż prowadzony na blogu przez osobę ukrywającą się pod pseudonimem. Co więcej wybierzmy ten sennik, który dostarcza wyczerpujących informacji. Łatwiej będzie nam znaleźć w nich odzwierciedlenie swojego życia i sytuacji ze snów.

Czy każdy sen należy interpretować?

Kiedy najlepiej zaglądać do sennika? Na pewno nie codziennie. Nie dajmy się zwariować. Jeśli w śnie pojawia się istotny symbol, który wyraźnie zapamiętaliśmy lub powtarza się co jakiś czas, to możliwe, że nasz umysł rzeczywiście chce nam coś podpowiedzieć. Warto wtedy zaczerpnąć porady, co takiego on oznacza. Następnie dokładnie przeanalizujmy swoje życie. Odpowiedź co mamy robić, jaką decyzje podjąć lub jaki problem popełniamy, pojawi się sama. Na koniec zastanówmy się czy wskazówka dana nam przez sen jest słuszna i cenna. Jeśli tak, warto ją wykorzystać. Nie działajmy pod wpływem chwili i nie traktujmy snów jako wyroczni.

Dodaj komentarz

Jak interpretować sny?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 15
facebook unlike 1

a to ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość ciekawa|ciekawa porada|proste i banalne|coś w tym jest}

Jak interpretować sny?
Dodano:
facebook like 11
facebook unlike 1

ciekawe

Porada Jak interpretować sny?
Dodano:
facebook like 453
facebook unlike 1

Czy porada Jak interpretować sny? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak interpretować sny?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w komentarzu

Porada Jak interpretować sny?
Dodano:
facebook like 486
facebook unlike 1

Wypoczynek jest ważny Czy nasza porada Jak interpretować sny? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak interpretować sny?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Olaf Brzeziński
Dodano:
facebook like 5
facebook unlike 0

ciekawe może i tak...

B.
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Czasami lubię zapytać o poradę senniki.

Julka
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Dokładnie jak w ostatnim akapicie, dopiero gdy jakiś symbol/scena/uczucie/sytuacja się powtarza należy to interpretować. W moim przypadku tak było, psycholog wytłumaczył w czym tkwi mój problem.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Wiek chyba nie ma tu większego znaczenia , ale dojrzałość i...
Koncert na walentynki to świetny pomysł, oryginalniejszy...
Najlepszą zaletą jest czas właśnie na rozwój... Kilka lat temu...
hmmm ciekawe