Najlepsze Porady IntymneJak rozpoznać zdradę? Ocena 5 na podstawie 9 komentarzy

Jak rozpoznać zdradę?

Jak rozpoznać zdradę? Para trzymająca się za ręce

Zdrada to jedna z najgorszych rzeczy, jakiej można doświadczyć od kochającej osoby. Niektórzy potrafią tak doskonale ją ukrywać, że druga strona nieraz latami jest nieświadoma tego, że jest zdradzana. Najczęściej jednak wiele sygnałów można łatwo zauważyć, ponieważ nie wszystko można ukryć. Sprawdź jakie sytuacje mogą świadczyć o tym, że twój chłopak ma kogoś na boku.


Zmienił swoje zachowanie
Osoby, które dopuściły się zdrady zmieniają swoje zachowanie. Czasem negatywnie, a czasem wręcz odwrotnie. Często mężczyźni, którzy romansują za plecami swojej partnerki odsuwają się od niej. Starają się unikać zbliżeń i szczerych rozmów. Na pytania typu "jak minął dzień" odpowiadają zdawkowo. Z drugiej strony zmiana zachowania może być zupełnie odwrotna. Mężczyźni, których gryzie sumienie, często próbują je uspokoić "wynagradzając" swojej kobiecie fakt, że ją zdradzają. Obdarowują ją prezentami bez okazji, prawią komplementy i zapewniają o swojej miłości.

Często nie ma go w domu
Jeśli mężczyzna coraz częściej zostaje w pracy po godzinach, tłumaczy, że ma dużo obowiązków i szef każe mu przychodzić do pracy w soboty, może to oznaczać, że w tym czasie spotyka się z inną kobietą. Niepokojące mogą być również częste delegacje i szkolenia. Niektórzy mężczyźni znienacka zaczynają również regularnie wyrzucać śmieci lub wychodzić na spacer z psem, choć wcześniej wcale się do tego nie kwapili. Oczywiście przy każdym wyjściu zabierają swój telefon.

Bardziej o siebie dba
Zupełnie naturalnym, ludzkim odruchem jest większe dbanie o wygląd w sytuacji, gdy chcemy się podobać innej osobie. Dzieje się tak, gdy wchodzimy w nowy związek, a także... gdy wplątujemy się w romans. Jeśli ulubioną rozrywką twojego faceta do tej pory było spędzanie wieczorów z piwem przed komputerem, a nagle postanowił zapisać się na siłownię, warto przyjrzeć się lepiej jego zachowaniu. Być może częściej używa perfum, nie trzeba namawiać go do golenia brody, a t-shirty zamienił na wyprasowane koszule? Oczywiście nie musisz od razu wpadać w panikę. Każdy ma prawo stwierdzić w pewnym momencie, że warto lepiej o siebie zadbać. Niemniej jednak, przyczyną takich zmian często może być nowa kobieta na horyzoncie.

Nie rozstaje się ze swoim telefonem
Jeśli twój facet od pewnego czasu nie może rozstać się ze swoim telefonem i zabiera go ze sobą nawet do toalety, powinnaś zwiększyć swoją czujność. Zaniepokoić może także fakt, że założył blokadę na swoje urządzenia, choć do tej pory z niej nie korzystał. Zdradzający partner może także ze złością reagować, kiedy weźmiesz jego telefon w dłonie. Oczywiście każdy ma swoje granice prywatności i nie wszyscy w związkach muszą dzielić się swoimi hasłami do profili społecznościowych czy przeglądać sobie nawzajem smsy. Jeśli jednak odczuwasz wyraźną zmianę zachowania, może być to objaw niewierności twojego mężczyzny.

Dodaj komentarz

Jak rozpoznać zdradę?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 15
facebook unlike 1

Porada Jak rozpoznać zdradę?
Dodano:
facebook like 404
facebook unlike 1

Porady o wypoczynku Czy nasza porada Jak rozpoznać zdradę? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak rozpoznać zdradę?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Porada Jak rozpoznać zdradę?
Dodano:
facebook like 185
facebook unlike 1

Czy inspiracja Jak rozpoznać zdradę? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak rozpoznać zdradę?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją radę w komentarzu

Jak rozpoznać zdradę?
Dodano:
facebook like 6
facebook unlike 1

porada dość ciekawa

Artur Szymczak
Dodano:
facebook like 4
facebook unlike 0

hmmm ciekawe

Ania
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Uważam, że warto obserwować zachowanie mężczyzny.

Paula
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Od razu widać co jest zdradą, a co nie.

Karolina
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Nie można od razu myśleć, że jeżeli partner zmienił swoje zachowanie to od razu oznacza to zdradę. Ważne jest, aby szczerze ze sobą porozmawiać.

Emil
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Trzeba też pamiętać iż ludzie zmieniają swoje zachowania i nie wyciągać pochopnych wniosków od razu. Rozmowa jest najważniejsza.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
a to ciekawe
Ja z chłopakiem na walentynki oglądamy zawsze maraton...
Po zdradzie najlepiej jak najszybciej się przyznać