Najlepsze Porady IntymneJak się dobrze całować? Ocena 4 na podstawie 5 komentarzy

Jak się dobrze całować?

Jak się dobrze całować? https://pixabay.com/

To żaden wstyd nie wiedzieć jak się całować. Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z całowaniem, poznaje wyjątkową osobę, której chce w ten sposób okazać uczucia. Całowanie jest bardzo przyjemną czynnością. A dodatkowo pozwala spalić kalorie! Podczas całowanie wytwarzają się w naszym organizmie hormony szczęścia, które poprawiają samopoczucie. Całowanie z ukochaną osobą jest najprzyjemniejsze. Pozwala okazać jej uczucia i poczuć z nią bliską więź. Jeśli nie wiesz jak się całować lub uważasz, że nie robisz tego prawidłowo, mamy dla Ciebie kilka wskazówek!


Odpowiedni moment

Najważniejsze jest wyczucie odpowiedniego momentu do całowania. W pewnych momentach wiadomo, że ta druga osoba chce od Ciebie czułości i być może sama jest nieśmiała i czeka na Twój pierwszy krok. Po czym to poznać? Wtedy jesteście blisko siebie, patrzycie sobie w oczy, uśmiechacie się. Nie dasz rady przegapić takiego momentu. Osoba, która chce się z Tobą całować może lekko przechylać głowę lub wysuwać ją do przodu. Jeśli to wysoki chłopak, będzie się nad Tobą nachylał. Dziewczyna może zaś lekko unosić się na palcach. Wasze twarze zbliżą i się do siebie i... no właśnie co dalej zrobić?

Technika to podstawa

technika całowaniahttps://pixabay.com/

Całowanie nie jest rzeczą trudną, jednak trzeba po prostu się go nauczyć jak każdej innej czynności. Nachyl głowę i przybliż się do tej drugiej osoby. Zacznij od miękkich, łagodnych pocałunków. Po prostu muskaj ustami wargi partnera. Nie stresuj się jeśli robisz to pierwszy raz, po prostu musisz to robić z wyczuciem. Na początku takie pocałunki wystarczą. Potem możecie zacząć całować się z języczkiem, jednak uważaj, nie każdy chce od razu tak się całować. Wówczas pocałunki są głębsze, a Wasze języki się stykają i ocierają o siebie. Jak dać znać drugiej osobie, że masz ochotę na takie pocałunki? Po prostu szerzej rozchyl usta. Możesz również dotknąć językiem wargi partnera, wtedy dasz mu znać o co Ci chodzi. Pocałunek z języczkiem nazywany francuskim może być również delikatny i subtelny albo głęboki i zdecydowanie bardziej namiętny. Trzeba jednak postępować ostrożnie, by nie zrazić do siebie drugiej osoby. Możesz stopniowo pogłębiać pocałunek i zobaczysz co ona na to. Jeśli będzie go odwzajemniać, możesz całować dalej, jeśli zaś dalej będzie się całować delikatniej, musisz zwolnić i poczekać aż będzie mieć ochotę na mocniejsze całowanie. 

Brak pośpiechu

Trening czyni mistrza. Nie spiesz się, stopniowo przechodź do kolejnych etapów całowania. Jeśli chcesz również lepiej odczuwać przyjemność z pocałunków, całuj wolno, a dokładnie. Każdy w zasadzie inaczej lubi się całować. Poznaj dobrze preferencje partnera, by i jemu całowanie sprawiało przyjemność. Zazwyczaj podczas pocałunków zamykamy oczy. Pobudza to naszą wyobraźnię oraz pozwala lepiej wczuć się w sytuację. Bardzo ważny jest również dotyk. Podczas całowanie możesz położyć dłoń na policzku partnera albo położyć mu dłonie na szyi. To sprawi, że pocałunki będą jeszcze przyjemniejsze i będziecie blisko siebie. Opracuj też swój styl całowania, taki, który odpowiada Twojemu partnerowi oraz dla Ciebie jest najbardziej komfortowy. Jak długo powinny trwać pocałunki? To już zależy od Was. Kiedy partner odsuwa już twarz, chce zakończyć całowanie. Możesz spróbować go przekonać do dalszego całowania jeszcze raz rozpoczynając muskanie jego warg, ale nie naciskaj. 

Ważne!

ważne wskazówki w całowaniuhttps://pixabay.com/

Nie stresuj się, tylko działaj instynktownie. Kiedy będziesz się denerwować, całowanie nie będzie tak przyjemne i może Ci nie wychodzić. Potraktuj je jako naturalną rzecz.


Pamiętaj o oddychaniu. Podczas całowania musisz oddychać, chociaż często wstrzymujemy właśnie oddech. Jeśli czujesz że brakuje Ci powietrza, po prostu przerwij na chwilę pocałunek.


Świeży oddech jest bardzo ważny. To dlatego przed spotkaniem z ukochaną osobą warto umyć zęby albo żuć gumę. Nikt nie lubi całować osób z nieświeżym oddechem. 


Przełykaj ślinę! Jej nadmiar będzie okropnym doświadczeniem dla drugiej osoby. Możesz oderwać usta od ust partnera albo po prostu przełknąć delikatnie ślinę w trakcie. 


Uważaj żeby nie ugryźć partnera. To bardzo bolesne kiedy ktoś gryzie Cię w język. Wysuń bardziej język zamiast trzymać go blisko zębów drugiej osoby.


Rozluźnij się. Całowanie ze sztywnym językiem czy wargami też nie będzie udane. Zachowaj elastyczny język, który będzie się sam układał do pocałunku. 


Nie całuj się kiedy jesteś chory! Możesz zarazić partnera albo on Ciebie. Przez ślinę przenoszonych jest wiele bakterii i wirusów.

Dodaj komentarz

Porada Jak się dobrze całować?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 209
facebook unlike 1

Czy inspiracja Jak się dobrze całować? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak się dobrze całować?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją radę w komentarzu

Jak się dobrze całować?
Dodano:
facebook like 12
facebook unlike 1

Jak się dobrze całować?
Dodano:
facebook like 13
facebook unlike 1

a to ciekawe

Porada Jak się dobrze całować?
Dodano:
facebook like 436
facebook unlike 1

Porady Wypoczynku Czy nasza porada Jak się dobrze całować? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak się dobrze całować?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Marianna Woźniak
Dodano:
facebook like 5
facebook unlike 0

ciekawa porada


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Pomocny artykuł
a to ciekawe
Czy nasza porada 5 sposobów jak radzić sobie z krytyką pomogła...
Zakochanie nie zawsze kończy się szczęśliwie. Dlatego głowa do...