Najlepsze Porady IntymneJak ukryć malinkę? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Jak ukryć malinkę?

Jak ukryć malinkę? jak ukryć malinkę?

Malinka, która dla jednych symbolem namiętności, dla innych jest powodem do wstydu. Jest popularna szczególnie wśród osób w młodym wieku. Zrobienie malinki jest bardzo proste, niestety z jej zakryciem jest już nieco trudniej, jednak dzięki kilku prostym sposobom można łatwo sobie z tym poradzić. 


Jak zrobić malinkę?
Malinka powstaje w bardzo sposób. Wystarczy zassać przez dłuższą chwilę skórę partnera. Ze względu na to, że malinki często robi się na szyi lub dekolcie, nie trzeba długo oczekiwać na efekt, ponieważ skóra w tym miejscu jest bardzo cienka i wrażliwa. Malinka swoim wyglądem przypomina siniaka. Ma jednak zwykle bardziej intensywny, ciemniejszy kolor, częściej bordowy niż siny.
Malinka dla wielu osób, szczególnie dla nastolatków do intymny sposób na okazywanie miłości. Zanim jednak zdecydujesz się na tę charakterystyczną oznakę zaangażowania, upewnij się, że Twojej drugiej połówce to nie przeszkadza. Malinka nie zniknie od razu, dlatego dobrze jest upewnić się, że partner tego chce. 
Malinka goi się niestety dość długo i taka pamiątka może powstawać na skórze nawet przez kilkanaście dni. Jeśli jest widoczna, może być dużym problemem dla niektórych osób. 

Jak się pozbyć malinki?
Choć symbol ten ma duże znaczenie emocjonalne wśród grupy rówieśniczej, to niekoniecznie każdy chce pochwalić się malinką przed rodzicami czy nauczycielami. Malinkę na szczęście można ukryć na wiele sposobów. Jeśli dopiero co powstała, można zdążyć zminimalizować jej ślad, przykładając do niej lód przez dłuższą chwilę. Po tym czasie powinna być już mniej widoczna. W szybkim pozbyciu się malinki pomoże również rozmasowanie skóry wokół niej za pomocą dłoni lub niezbyt szorstkiej szczoteczki. 
Jeśli pomimo tych starań malinka nie zniknie, można spróbować ją zakryć. Jak można to zrobić? Znacznie łatwiej mają w tej kwestii kobiety. Posiadaczki długich włosów mogą je po prostu rozpuścić. Jeśli malinka nie została wykonana z przodu szyi, już sama fryzura sprawi, że nie będzie tak bardzo rzucać się w oczy. W chłodniejsze dni można założyć odpowiednio wysoki golf przylegający do szyi. Miejsce z malinką można przewiązać również gustowną apaszką lub szalem. Co zrobić jeśli jednak jest na tyle ciepło, że nie da się schować malinki pod golfem lub szalikiem? Niezastąpiony będzie w tym przypadku makijaż. Tu sprawdzi się szczególnie zielony korektor, który posiada właściwości neutralizujące zmiany o czerwonym zabarwieniu. Po jego nałożeniu należy przykryć miejsce ze zmianą cienką warstwą podkładu w odcieniu szyi. 
Warto również przypudrować całość, dzięki czemu płynne kosmetyki będą lepiej utrzymywać się na skórze i nie będą ścierać się w ciągu dnia. Należy uważać jednak, aby nie przesadzić z ilością kosmetyków, aby nie odznaczały się zbytnio na skórze. 

Przed zrobieniem malinki warto przede wszystkim zapytać chłopaka lub dziewczynę, co o tym sadzi. To co dla jednych wydaje się fajne, innym może przeszkadzać.

Dodaj komentarz

Wiktor
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Nie wiedziałem jak się pozbyć malinki. Przydał mi się artykuł na tej stronie.

Janina
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

O tak. Malinka w młodzieńczym wieku...


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
Święto zakochanych ma w sobie coś magicznego.
10. będzie najbardziej trafionym prezentem bez ryzyka, że mu...
Walentynki nie dla każdego oznaczają wieczór we dwoje....
Fajna porada jak skrócić okres, kiedy nie chcemy mieć okresu...