Najlepsze Porady IntymneJak zrobić malinkę? Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Jak zrobić malinkę?

Jak zrobić malinkę? Jak zrobić malinkę?

W kontekście kulturowym malinka uchodzi za swojego rodzaju symbol miłości lub sposób oznaczenia partnera bądź partnerki jako zajętych. Malinki uwielbiane są szczególnie wśród ludzi młodych. Dojrzałe emocjonalnie osoby kwalifikują ten gest raczej w kategoriach infantylizmu, z którym wypada rozstać się w okresie dojrzewania. Niemniej jednak amatorów malinek nie brakuje, dlatego poniżej przedstawiamy krótki poradnik, jak w bezpieczny sposób wykonać je tak, aby nie wyrządzić przy tym nikomu krzywdy. 


Co to jest malinka?

Malinka z medycznego punktu widzenia to krwiak, powstały w wyniku namiętnego pocałunku, najczęściej podczas zassania skóry przez partnera. Malinka powstaje na wskutek uszkodzenia naczyń krwionośnych, przez co krew z naczynek przedostaje się pod skórę zabarwiając ją na ciemny kolor. 
Czas utrzymywania się malinki na skórze zależy od jej wielkości i intensywności. Na początku przypomina swoim wyglądem siniak, jednak jest od niego nieco ciemniejsza. Po kilku dniach staje się żółta, a po kilkunastu zostaje całkowicie wchłonięta. 

Jak zrobić malinkę?

Malinki mogą powstawać zarówno celowo, jak i przypadkowo. Jej wykonanie jest z technicznego punktu widzenia bardzo proste. Jeżeli chcemy zrobić malinkę dziewczynie lub chłopakowi, wystarczy złożyć usta w tak zwany dzióbek, przyłożyć je do ciała partnera i kilkukrotnie zassać skórę. Należy pamiętać, aby usta pozostały miękkie, nie powinny być zaciśnięte. Czas jaki potrzebny jest na zrobienie malinki zależy od intensywności ssania. Najczęściej wystarczy około 20 -30 sekund, aby pojawił się na skórze ślad. Na początku obszar ten będzie lekko zaczerwieniony, jednak po kilku minutach zacznie ciemnieć, dlatego na efekt należy chwilę poczekać. 

Malinkę można wykonać na całym ciele. Partnerzy jednak najczęściej za cel obierają szyję. Skóra w tym miejscu jest cienka i delikatna, dlatego nie trzeba mocno ani długo ssać skóry, aby rezultat był widoczny. 

Wykonywanie malinki nie jest bolesne, wręcz przeciwnie - może być bardzo przyjemne. Należy jednak uważać, aby nie przesadzić. Każdy posiada inną wrażliwość, dlatego jeżeli dziewczyna lub chłopak źle reagują na ból, nie próbujmy tego robić zbyt gwałtownie, ani z zaskoczenia. Najlepszym sposobem jest obserwowanie reakcji partnera/partnerki. Dopiero gdy zauważymy, że nasze działania sprawiają drugiej stronie przyjemność, możemy zwiększyć intensywność pieszczoty.

Dodaj komentarz

patryk
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

normalnie ! :D zaciagasz i jest :D


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
Myślę, że to mężczyźni powinni zapraszać kobiety na randki.
Nie można od razu myśleć, że jeżeli partner zmienił swoje...
Mój pomysł na randkę to z pewnością kino, restauracja lub spa....
Porada jak sie całować wyniesie mnie na wyżyny namietnosci !! :D