Najlepsze Porady IntymneJak zrobić malinkę? Ocena 4 na podstawie 7 komentarzy

Jak zrobić malinkę?

Jak zrobić malinkę? Jak zrobić malinkę?

W kontekście kulturowym malinka uchodzi za swojego rodzaju symbol miłości lub sposób oznaczenia partnera bądź partnerki jako zajętych. Malinki uwielbiane są szczególnie wśród ludzi młodych. Dojrzałe emocjonalnie osoby kwalifikują ten gest raczej w kategoriach infantylizmu, z którym wypada rozstać się w okresie dojrzewania. Niemniej jednak amatorów malinek nie brakuje, dlatego poniżej przedstawiamy krótki poradnik, jak w bezpieczny sposób wykonać je tak, aby nie wyrządzić przy tym nikomu krzywdy. 


Co to jest malinka?

Malinka z medycznego punktu widzenia to krwiak, powstały w wyniku namiętnego pocałunku, najczęściej podczas zassania skóry przez partnera. Malinka powstaje na wskutek uszkodzenia naczyń krwionośnych, przez co krew z naczynek przedostaje się pod skórę zabarwiając ją na ciemny kolor. 
Czas utrzymywania się malinki na skórze zależy od jej wielkości i intensywności. Na początku przypomina swoim wyglądem siniak, jednak jest od niego nieco ciemniejsza. Po kilku dniach staje się żółta, a po kilkunastu zostaje całkowicie wchłonięta. 

Jak zrobić malinkę?

Malinki mogą powstawać zarówno celowo, jak i przypadkowo. Jej wykonanie jest z technicznego punktu widzenia bardzo proste. Jeżeli chcemy zrobić malinkę dziewczynie lub chłopakowi, wystarczy złożyć usta w tak zwany dzióbek, przyłożyć je do ciała partnera i kilkukrotnie zassać skórę. Należy pamiętać, aby usta pozostały miękkie, nie powinny być zaciśnięte. Czas jaki potrzebny jest na zrobienie malinki zależy od intensywności ssania. Najczęściej wystarczy około 20 -30 sekund, aby pojawił się na skórze ślad. Na początku obszar ten będzie lekko zaczerwieniony, jednak po kilku minutach zacznie ciemnieć, dlatego na efekt należy chwilę poczekać. 

Malinkę można wykonać na całym ciele. Partnerzy jednak najczęściej za cel obierają szyję. Skóra w tym miejscu jest cienka i delikatna, dlatego nie trzeba mocno ani długo ssać skóry, aby rezultat był widoczny. 

Wykonywanie malinki nie jest bolesne, wręcz przeciwnie - może być bardzo przyjemne. Należy jednak uważać, aby nie przesadzić. Każdy posiada inną wrażliwość, dlatego jeżeli dziewczyna lub chłopak źle reagują na ból, nie próbujmy tego robić zbyt gwałtownie, ani z zaskoczenia. Najlepszym sposobem jest obserwowanie reakcji partnera/partnerki. Dopiero gdy zauważymy, że nasze działania sprawiają drugiej stronie przyjemność, możemy zwiększyć intensywność pieszczoty.

Dodaj komentarz

~Katarzyna
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like
facebook unlike

Ciekawa porada

Jak zrobić malinkę?
Dodano:
facebook like 14
facebook unlike 1

hmmm ciekawe

Porada Jak zrobić malinkę?
Dodano:
facebook like 39
facebook unlike 1

Wypoczynek jest ważny Czy porada Jak zrobić malinkę? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak zrobić malinkę?? Jeżeli tak proszę dodaj swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Jak zrobić malinkę?
Dodano:
facebook like 10
facebook unlike 1

a to ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość ciekawa|ciekawa porada|proste i banalne|coś w tym jest}

Porada Jak zrobić malinkę?
Dodano:
facebook like 326
facebook unlike 1

Czy porada Jak zrobić malinkę? przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Jak zrobić malinkę?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją radę w komentarzu

Iwo Walczak
Dodano:
facebook like 3
facebook unlike 0

ciekawa porada

patryk
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

normalnie ! :D zaciagasz i jest :D


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
ciekawa porada
Przydatne rady
Porady o wypoczynku Czy nasza porada Dzień zakochanych — czego...
Przez wiele lat tworzę udany wiązek z moim mężem przez...