Najlepsze Porady IntymneZalety bycia singlem Ocena 4 na podstawie 9 komentarzy

Zalety bycia singlem

Zalety bycia singlem Zalety bycia singlem

Twój związek już dawno się zakończył, a od tamtej pory wciąż nie możesz natrafić na kogoś sensownego? Nie szukaj na siłę drugiej połówki, a zamiast tego skorzystaj z bycia singlem i doceń wszystkie korzyści wolnego stanu. 


Czas na rozwój zawodowy
W społeczeństwie wciąż panuje przekonanie, że bycie singlem jest równe z byciem nieszczęśliwym. Tymczasem wiele osób bez drugiej połówki mogłyby się pochwalić znacznie barwniejszym życiem niż osoby w związkach. Psycholodzy, którzy na co dzień realizują badania dotyczące ludzkich zachowań są zdania, że osoby, które nie posiadają partnera często mają lepszą pracę oraz większe możliwości rozwoju zawodowego. Z czego to wynika? Przede wszystkim z braków ograniczeń. Dla drugiej połówki często świadomie rezygnujemy z możliwości odbycia zagranicznych delegacji, aby nie rozstawać się na długi czas. Zdolni jesteśmy do poświęcenia awansu na bardziej wymagające stanowisko czy wzięcia udziału w ciekawym projekcie tylko po to, aby więcej czasu spędzić z ukochaną osobą. Każda sytuacja ma oczywiście swoje plusy i minusy, jednak jeśli obecnie jesteś singlem, warto wykorzystać ten czas i skupić się na rozwoju swojej kariery budując w ten sposób lepsze perspektywy dla siebie, a także dla swojego przyszłego związku. 

Czas dla bliskich
Pewnie nie raz spotkałeś się ze stwierdzeniem, że single żyją w samotności, nie mają z kim wyjść na miasto w piątkowy wieczór czy znaleźć kompana na wspólną podróż. Tymczasem jest zupełnie przeciwnie. Wiele singli prowadzi bujne życie towarzyskie, głównie dlatego, że czas, który mogliby poświęcić partnerowi spędzają w gronie znajomych. Dzięki temu rodzą się między takimi osobami głębsze przyjaźnie i okazje do wspaniałych przeżyć i wspomnień. 
Co jednak zrobić, kiedy masz wrażenie, ze wszyscy w Twoim otoczeniu są sparowani, a Ty nie masz ochoty czuć się jak piąte koło u wozu podczas wspólnego wyjścia? Rozejrzyj się wokół siebie. Z pewnością wśród Twoich znajomych znajdują się single, które być może tak jak Ty nie mają pomysłu co robić w najbliższy weekend. Możesz także poświęcić wolny czas i odwiedzić swoich rodziców, rodzeństwo, czy dziadków. Eksperci wskazują, że osoby wolnego stanu często mają lepszy kontakt ze swoją rodziną niż ludzie w związkach. 

Czas dla siebie
Nie da się ukryć, że ludzie zakochani są w stanie poświęcić dla siebie każdą wolną chwilę, przez co często brakuje im czasu dla samych siebie. Kiedy jednak związek się kończy, okazuje się nagle, że masz mnóstwo czasu tylko i wyłącznie dla siebie. Jak go dobrze spożytkować? Odkurz swoje stare pasje, które odłożyłeś na bok odkąd wszedłeś w swój poprzedni związek. Przeczytaj wszystkie książki, na które dotąd nie było czasu. Zapisz się na kurs, który od dawna chodził Ci po głowie. Rób wszystko, na co do tej pory nie było okazji. Nie tylko poczujesz z tego powodu większą satysfakcję, ale przede wszystkim nie będzie doskwierać ci samotność i wrażenie, że nie masz co ze sobą zrobić.

Dodaj komentarz

Porada Zalety bycia singlem
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 6
facebook unlike 1

Czy inspiracja Zalety bycia singlem przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Zalety bycia singlem? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją radę w komentarzu

Zalety bycia singlem
Dodano:
facebook like 12
facebook unlike 1

a to ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość ciekawa|ciekawa porada|proste i banalne|coś w tym jest}

Porada Zalety bycia singlem
Dodano:
facebook like 649
facebook unlike 1

Najlepsze porady o wypoczynku Czy inspiracja Zalety bycia singlem przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Zalety bycia singlem? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją radę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Zalety bycia singlem
Dodano:
facebook like 10
facebook unlike 1

ciekawe

Olaf Majewski
Dodano:
facebook like 5
facebook unlike 0

ciekawa porada

Luiza
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Uwielbiam być singielką, mam dużo wolnego czasu.

Karol
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Single mają zdecydowanie łatwiejsze życie.

Lidka
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Zalet bycia singlem jest kilka, ale uważam, że można je pogodzić razem z szczęśliwym związkiem z chłopakiem.

Michał!
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Najlepszą zaletą jest czas właśnie na rozwój... Kilka lat temu byłem w związku, miałem wtedy możliwość dostania się na dobrą uczelnie ale była ona w innym mieście. Ze względu na dziewczynę poszedłem na bliższy uniwersytet. Zerwaliśmy po 2 latach mojej nauki w tym miejscu i teraz żałuje, że nie wybrałem lepszej opcji.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Jakie proporcje ?
sprawdza się! polecam
Znakomity artykuł, bardzo dobrze sie go czyta. Wiele...
Na nadmierne pocenie pomogły mi tylko tabletki na receptę. Nic...
Wiele młodych osób zastanawia się jak być lubianym w szkole....
Rozpamiętywanie dawnych sytuacji nie idzie w parze z krytyką....
ciekawa porada