09.02.2024

Żwacze wołowe dla psa

Żwacze wołowe dla psa

Ocena artykułu

Na podstawie 2 opinii
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
autor
Autor artykułu
Karolina Wiśniewska
Karolina jest redaktorem portalu najlepsze-porady.pl, specjalizującym się w tematach związanych z domem i ogrodem. Jej artykuły zawierają praktyczne porady dotyczące aranżacji wnętrz, pielęgnacji roślin, oraz organizacji przestrzeni wokół domu.
Udostępnij

Na rynku sprzedaży jest dostępnych wiele przekąsek dla czworonożnych pupili. Niestety ich zdecydowaną większość dominują kaloryczne smakołyki, które mogą zaszkodzić zdrowiu piesków. Większość właścicieli psów chce, aby jego pupil rozwijał się prawidłowo fundując mu zdrowe i smaczne przekąski. Podając psu żwacze wołowe mamy pewność o jakości produktu, przy czym możemy swojemu przyjacielowi podawać smaczek do przegryzienia, bez obaw o jego wagę.


test1

Żwacz jest jedną z komór żołądka przeżuwaczy, którą zajmują liczne orzęski oraz bakterie symbiotyczne. Biorą one udział w rozkładzie celulozy, a ten proces ma niebagatelne znaczenie wśród zwierząt roślinożernych. Poprzez organizmy znajdujące się w ich żołądkach mogą całkowicie wykorzystywać błonnik do własnych celów energetycznych, a suszone żwacze wołowe są po prostu idealnym urozmaiceniem diety niejednego czworonoga. Żwacze wołowe dla psa kupisz w sklepie John Dog: https://johndog.pl/produkt/suszony-gryzak-dla-psa-zwacze-wolowe/

Naturalną psią potrzebą jest gryzienie, w momencie, gdy piesek nie ma zapewnionych rzeczy do gryzienia, obgryza dosłownie większość przypadkowych przedmiotów. Dlatego, aby nie dopuścić do takich sytuacji właściciele psów powinni nieustannie zapewniać właściwe przekąski swoim pupilom, które będą stawiały opór podczas ich gryzienia, co z pewnością zadowoli zwierzaka. Bezkonkurencyjną propozycją są żwacze wołowe stanowiące dla większości pupili smakowity gryzak. Częstując je nimi regularnie gwarantujemy im zdrowe zęby, a także tj. redukcje kamienia nazębnego oraz masaż dziąseł i mięśni żuchwy. Żwacze wołowe pomimo ich wcześniejszej obróbki i późniejszemu suszeniu nie tracą wartości odżywczych. Ponadto ich regularne stosowanie korzystnie wpływa na florę bakteryjną całego przewodu pokarmowego. Idealnie sprawdzają się, gdy u pieska występuje nadwrażliwość jelit, biegunka, czy też inne problemy z trawieniem. Natomiast u nieco wybrednych psów żwacze pobudzają apetyt. Mogą stanowić pewnego rodzaju bonusy podczas szkoleń i być niezbędnym dodatkiem do motywacji i wykonywania ćwiczeń. Żwacze wołowe są bogatym w białko i niezbędnym w witaminy z grupy B wartościowym uzupełnieniem psiej diety, z uwagi na to, że mają one w sobie 70-80% białka, co stanowi naturalny, a zarazem lekkostrawny przysmak dla piesków w różnym wieku poczynając od szczeniaka, już po dorosłego psa. Dawkowanie ich jest dowolne, gdyż może być podawany pupilowi każdego dnia zastępując tym samym gryzak.

Co ważne, systematyczne podawanie psu żwaczy może wyeliminowywać u nich odruch zjadania odchodów. Tym samym dostarczając psu niezbędnych smakołyków bogatych w zdrowe kultury bakterii jego organizm będzie na tyle nasycony, że nie będzie odczuwał potrzeby szukania dodatkowych składników odżywczych, które mogą się znajdować choćby w resztkach pokarmowych.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(2)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Porady Rodzina Czy nasza porada Żwacze wołowe dla psa przydała Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Żwacze wołowe dla psa? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją radę w tematyce wypoczynek w komentarzu
~Porada Żwacze wołowe dla psa
09.02.2024
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
ciekawe może i tak...
~Paweł Krajewski
09.02.2024

Nowe artykuły

Wina węgierskie naprawdę potrafią zachwycić
Wina węgierskie naprawdę potrafią zachwycić
Chociaż Węgry niekoniecznie kojarzą się z krajem, w którym produkowane są wina, wystarczy chwila zastanowienia, aby uświadomić sobie, że to właśnie stamtąd pochodzi wybitny tokaj. Jednak na tym nie koniec!
Jak odzyskać klucz systemu Windows 10?
Jak odzyskać klucz systemu Windows 10?
Zakupiliście nowego laptopa lub komputer po leasingowy DELL z oryginalnym systemem Windows 10, ale nie otrzymaliście klucza produktu? A może zgubiliście opakowanie z systemem lub napis na naklejce stał się nieczytelny? Takie sytuacje są powszechne, ale nie ma powodów do obaw. Znalezienie klucza produktu systemu Windows 10 jest prostsze, niż mogłoby się wydawać.
Co to jest drewno klejone i jakie ma zastosowanie?
Co to jest drewno klejone i jakie ma zastosowanie?
Drewno klejone jest innowacyjnym materiałem konstrukcyjnym, który powstaje poprzez klejenie warstw drewna w celu uzyskania elementów o znacznie większej wytrzymałości i stabilności niż pojedyncze kawałki drewna. Technologia ta jest wykorzystywana w przemyśle drzewnym od kilkudziesięciu lat, a jej popularność stale rośnie ze względu na liczne zalety oraz szerokie spektrum zastosowań. Drewno klejone charakteryzuje się nie tylko wysoką wytrzymałością, ale również estetycznym wyglądem i możliwością tworzenia dużych, stabilnych konstrukcji, co czyni je atrakcyjnym materiałem dla wielu branż. Warto podkreślić, że kluczową rolę w dostarczaniu tego zaawansowanego materiału odgrywa producent drewna klejonego, który dzięki nowoczesnym technologiom i precyzyjnym procesom produkcyjnym jest w stanie zapewnić produkty najwyższej jakości. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej temu wyjątkowemu materiałowi, jego produkcji oraz różnorodnym zastosowaniom w różnych dziedzinach.
Zastosowanie drukarek etykiet w e-commerce
Zastosowanie drukarek etykiet w e-commerce
W świecie e-commerce, efektywne zarządzanie logistyką i magazynem jest kluczowe dla sukcesu. Drukarki etykiet odgrywają w tym procesie niezwykle istotną rolę, umożliwiając precyzyjne i szybkie oznaczanie produktów, paczek oraz półek magazynowych. Dzięki nim firmy mogą znacząco poprawić organizację pracy, zwiększyć wydajność i zminimalizować ryzyko błędów. Drukarki etykiet pozwalają także na personalizację przesyłek, co podnosi poziom satysfakcji klientów i wzmacnia ich lojalność. W tym artykule przyjrzymy się, jak różne zastosowania drukarek etykiet wpływają na poszczególne aspekty działalności e-commerce, od etykiet wysyłkowych po personalizowane etykiety produktowe.