Najlepsze Porady RozrywkaChoinka udekorowana ręcznie robionymi ozdobami Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Choinka udekorowana ręcznie robionymi ozdobami

Choinka udekorowana ręcznie robionymi ozdobami Własnoręczne ozdoby

Choinka ozdobiona ręcznie zrobionymi ozdobami nie tylko jest niezwykle oryginalna, ale również nieco bardziej nakłania nas do świętowania. W taką choinkę trzeba włożyć nieco pracy, dlatego patrzy się na drzewko nieco bardziej sentymentalnie. Ubieranie choinki będzie wspaniałym czasem, który można spędzić z rodziną — będzie to wielka frajda dla dzieci. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na ozdoby z papieru, które pozwolą przepięknie udekorować choinkę.


1. Na internecie poszukaj różnorodnych szablonów z tematem świątecznym i z przeznaczonych do tego źródeł pobierz te, które najbardziej Ci się podobają. Nie zapomnij powiększyć ich do pożądanej wielkości. Wszystkie elementy wydrukuj.

2. Jeżeli masz taką możliwość, wzory możesz wydrukować na bristolu, jeżeli jednak wydrukowałaś je na zwykłym papierze, po prostu przerysuj wzór na bristol i dokładnie go wytnij.

3. Posmaruj dekoracje klejem i obtocz je w brokacie. Poczekaj, aż brokat wyschnie, a następnie strzep jego nadmiar. Tę samą czynność powtórz na drugiej stronie.

4. Jeżeli pragniesz wykonać kolorowe ozdoby, musisz najpierw narysować dany wzór klejem i obsypywać poszczególnymi wybarwieniami brokatu. Gdy pierwsza część wyschnie, posmaruj klejem w innym miejscu i posyp kolejnym odcieniem brokatu.

5. Przygotuj delikatne wstążeczki. Aby przykleić je do ozdób, po prostu nałóż odrobinę kleju na ozdobę i przyłóż do niej kokardkę lub wstążeczkę, przyciśnij i gotowe. Gdy ozdoby będą całkowicie suche, dziurkaczem zrób w nich dziurki i przeciągnij przez nie wstążeczki. Zawiąż supełki i powieś na choince.

Dodaj komentarz

Sabina
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

W tym roku stawiam na własnoręczne ozdoby choinkowe. Będziemy mieć z dziećmi świetne zajęcie na zimowe wieczory.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
A można gdzieś taką kupić? Komu by chciało się to robić
Zależy co kto lubi
Bardzo podoba mi się taki styl na wesele.
Ja nie wiem ale znam kogoś kto wie