Najlepsze Porady RozrywkaJak chodzić w Pokemon GO? Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Jak chodzić w Pokemon GO?

Jak chodzić w Pokemon GO? © pixabay.com

Pokemon GO to jedna z najnowszych aplikacji na telefony komórkowe, która zyskała ogromna popularność na całym świecie. Jej używanie nie jest trudne, jednak na początku należy się nauczyć w niej chodzić. Na czym więc polega chodzenie w Pokemon GO?


Rozpoczynamy zabawę

Do rozpoczecia zabawy w Pokemon GO potrzebnych jest kilka kroków. Po ściągnięciu na telefon aplikacji musisz uruchomić dostęp do lokalizacji, by mogła ona Cię prowadzić.  Poz atym zostaniesz poproszony przy pierwszym uruchomieniu do zalogowania się do swojego konta Google oraz zarejestrowanie się na stronie Pokemon Trainer Club. Warto również od razu zapisać się do newslettera, ponieważ na e-mail będą przychodzić ważne informacje lub bonusy. 

Teraz szukaj pokemonów

Gdy już dokonałeś rejestracji w Pokemon GO, możesz zacząć swoja przygodę z pokemonami. Polega ona na wyjściu z domu i ich szukaniu. Pokemony mogą być wszędzie. Najlepiej szukać ich w centrum miasta, ponieważ tam najwięcej jest punktów charakterystycznych. Warto również chodzić nad wodę, bo w pobliżu rzecz czy jezior znajdują się pokemony wodne. Aplikacja sama wskaże Ci gdzie masz iść. Pokemony pokażą się na mapie jako punkty. Wystarczy, że odnajdziesz wskazane miejsce. Chodzenie w Pokemon GO nie jest trudne. Przemieszczaj się i patrz, gdzie pojawiaja się pokemony. Zawsze znajdują sie one obok charakterystycznych punktów. Kiedy się poruszasz, patrz w ekran telefonu, na pewno pojawi się na nim jakiś pokemon lub aplikacja wskaże Ci gdzie powienieneś pójść. 

Dodaj komentarz

Paweł
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 3
facebook unlike 0

Najlepszym chcę naprawdę być jak nigdy dotąd nikt


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
Robiłam takie DIY bransoletki jako dziecko. Fajne wspomnienia.
Style w sztuce strasznie mi się mylą...
Zgodzę się z Panem Aleksandrem
Buty ślubne powinny być wygodne. Jeśli buty są ładne, ale...