Najlepsze Porady RozrywkaJak zorganizować ślub na spokojnie? Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Jak zorganizować ślub na spokojnie?

Jak zorganizować ślub na spokojnie? Wesele

Dzień ślubu dla każdej kobiety, a także mężczyzny jest momentem niepowtarzalnym, ponieważ ma miejsce tylko jeden raz w życiu. Jest to podniosłe wydarzenie, które wymaga od pary narzeczonych wielu przemyśleń oraz organizacji, aby ten dzień był jak najmniej stresujący — powinniśmy w nim odczuwać wyłącznie szczęście z nastającej sytuacji, a także spokój ducha, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. W poniższym artykule znajdziesz kilka sposobów, dzięki którym będziesz trzymać w ryzach nerwy w tym wyjątkowym dniu. Zapamiętaj, że przyjęcie nie powinno być perfekcyjne dla wszystkich gości — nie dogodzisz wszystkim indywidualnościom, dlatego postaw na własne szczęście oraz gusta. Wesele powinno być wyjątkowe zarówno dla Ciebie, jak i Pana Młodego.


1. Nie będzie idealnie
Taki wielki dzień nie może obyć się bez wpadek — niekoniecznie będą one duże, być może nikt ich nie zauważy. Drobne niedociągnięcia zdarzają się każdemu — podwykonawcom, obsłudze restauracji, jak również świadkom, dlatego nastaw się na niepowodzenia. Jeżeli od początku nie będziesz spodziewała się idealnego wesela, wszelkie niedociągnięcia będzie łatwiej zaakceptować.

2. Nie rób nic na ostatnią chwilę
Zaplanuj sobie, kiedy musisz załatwić poszczególne sprawy — najlepiej rozpisać je na kartce i nie robić wszystkiego samemu. Rozdziel poszczególne zadania pomiędzy siebie, a partnera oraz bliskich, którzy są skłonni Ci pomóc.

3. Nie stresuj się
Ślub to wydarzenie, które z pewnością pozbawi Cię trochę snu, jednocześnie będziesz nim nadzwyczaj podekscytowana. Unikaj bezsennych nocy oraz postaraj się wyluzować — pamiętaj, że ten dzień ma być wyjątkowy dla Ciebie i partnera, dlatego zaufaj własnej intuicji.

4. Nie zapomnij o was
Przygotowania przygotowaniami, jednakże nie zapominaj, dlaczego wyprawiacie to przyjęcie. Pielęgnujcie swój związek, a także nie rezygnujcie ze wspólnych pasji na rzecz przygotowań. Na pewno te dwa czynniki da się ze sobą połączyć.

5. Ubierz się wygodnie
W ten dzień, warto zadbać o swój komfort, dlatego wybierz suknię oraz buty, które pozwolą Ci na swobodne poruszanie się. Przed weselem pochodź kilka dni w butach, aby zobaczyć, czy rzeczywiście Cię nie obgryzają i czy dasz radę w nich chodzić przez wiele godzin. Skorzystaj z możliwości przymiarek sukni ślubnej, a także możliwości wykonania makijażu i fryzury, które będą zgodne z twoimi oczekiwaniami.

6. Nie zapomnij o jedzeniu
Przyjęcie weselne może być czasem, w którym Para Młoda nie ma ani chwili spokoju, jednakże nie powinnaś zapomnieć o regularnym spożywaniu posiłków oraz piciu wody, co pomoże Ci uniknąć problemów trawiennych, a także zasłabnięć i bólu głowy.

Dodaj komentarz

Jagoda
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Planowanie ślubu to długi etap, najlepiej wypisać sobie wszystko na kartce aby o niczym nie zapomnieć, kiedy będzie zbliżać się data wesela.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Najlepszy na cellulit są zabiegi endermologii, skóra ogólnie...
He super
ja chce mieć takiego ale tata nie chcę się zgodzuić
mam i sobie chwale - w lecie zasłaniam słonce w zimie...
Ładne zdjęcia wychodzą przez fotogeniczność lub po prostu...
Niesamowity sposób na zrobienie kłów na imprezę dl kogoś kto...
Impreza powinna być zorganizowana w takim miejscu, aby...
A tam nie ma takich powodów