Najlepsze Porady RozrywkaŁatwe sposoby na zorganizowanie wieczoru panieńskiego Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Łatwe sposoby na zorganizowanie wieczoru panieńskiego

Łatwe sposoby na zorganizowanie wieczoru panieńskiego Wieczór panieński

Jesteś świadkową lub najlepszą przyjaciółką przyszłej panny młodej i zamierzasz wyprawić jej wieczór panieński marzeń? Poniższy tekst jest właśnie dla ciebie, ponieważ to tutaj zaprezentujemy ci kilka ciekawych, zabawnych, a przede wszystkim łatwych do zorganizowania przykładów wieczorów panieńskich. Ten wieczór powinien być dla panny młodej niezapomnianym wydarzeniem, które będzie wspominała przez wiele lat. Poniżej przedstawiamy kilka lat, jak zorganizować udany wieczór panieński.


1. Data imprezy
Odpowiednio wcześnie wyznacz datę wieczoru panieńskiego, aby wszystkie zaproszone osoby zarezerwowały sobie wolny czas. Niezbyt dobrym pomysłem jest organizacja wieczoru panieńskiego noc przed weselem — lepiej żeby panna młoda była wypoczęta na własnym ślubie. Najlepiej zaplanować wieczór panieński tydzień lub dwa przed ślubem, aby każdy mógł odetchnąć przed kolejną zabawą.

2. Zaplanuj wieczór
Zazwyczaj organizacja wieczoru panieńskiego przypada świadkowej lub pierwszej druhnie, która ma zagwarantować odpowiednie atrakcje wszystkim zaproszonym, jednakże w dzisiejszych czasach nie jest to regułą. Najlepszym sposobem będzie wspólna organizacja wieczoru panieńskiego, tak aby każdy był zadowolony z zagwarantowanych atrakcji.

3. Środki pieniężne
W celu urządzenia wieczoru panieńskiego możesz zorganizować niewielką składkę od wszystkich kobiet, które będą w nim uczestniczyć, aby pokryć rachunek za wynajęte miejsce w restauracji czy miejsca w spa. Pamiętaj, aby składka była równoznaczna z kosztem zaplanowanych atrakcji. Panna młoda nie powinna się z wami składać.

4. Drobny upominek
Przygotujcie dla panny młodej drobny upominek, który będzie prezentem od wszystkich kobiet obecnych na wieczorze. Najczęstszymi prezentami są: szlafroki z napisem panna młoda, seksowna bielizna na noc poślubną, a także podwiązka lub drobna biżuteria.

5. Atrakcje
Pamiętaj, aby atrakcje były dostosowane do upodobań panny młodej. Jeżeli wiesz, że interesuje się ona tańcem, świetnym rozwiązaniem będzie wypad na kurs tańca latynoskiego lub udanie się do klubu z ulubioną muzyką taneczną. Ciekawym pomysłem jest tzw. babski wieczór, czyli wyjście do kina, do spa na zabiegi relaksujące, a nawet do kręgielni lub na bilard. Wieczór panieński powinien być dla was niezapomnianą zabawą, a nie katorgą.

Dodaj komentarz

Łatwe sposoby na zorganizowanie wieczoru panieńskiego
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 10
facebook unlike 1

ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość ciekawa|ciekawa porada|proste i banalne|coś w tym jest}

Porada Łatwe sposoby na zorganizowanie wieczoru panieńskiego
Dodano:
facebook like 611
facebook unlike 1

Czy porada Łatwe sposoby na zorganizowanie wieczoru panieńskiego pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Łatwe sposoby na zorganizowanie wieczoru panieńskiego? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce rozrywki w komentarzu

Izka
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Przydatny post. Za pół roku będę organizować wieczór panieński.

~Natalia
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Dla mnie nie ważne jak ale z kim spędzamy wieczór panieński.


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Pomocny artykuł
Przydatne porady
Na pewno wypróbuję tych metod
Pomocne porady
a to ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość...
ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość ciekawa|ciekawa...