Najlepsze Porady RozrywkaO jakiej porze dnia najlepiej ćwiczyć? Ocena 4 na podstawie 2 komentarzy

O jakiej porze dnia najlepiej ćwiczyć?

O jakiej porze dnia najlepiej ćwiczyć? © pixabay.com

Każda początkująca osoba, która podjęła się aktywności fizycznej w celu zrzucenia kilku zbędnych kilogramów i w celu wyrzeźbienia swojej nieco nagannej po letnich wojażach sylwetki szuka diety cud, która zadziała już w tydzień. Niestety nawet intensywne ćwiczenie nie jest w stanie wyrzeźbić sylwetki w tak krótkim czasie. Ćwiczeń nie można też wykonywać zbyt często, bo wtedy nie spalimy tak dużo. Ważnym jest, aby ćwiczenia wykonywać o stałej porze dnia, nie częsciej niż trzy razy w tygodniu. Wtedy efekty będą najszybciej i najbardziej widoczne.


Kiedy najlepiej wykonywać ćwiczenia?

Nasz organizm najwięcej energii do wykonywania wszelakiego rodzaju ćwiczeń posiada z samego rana. Wtedy jesteśmy wyspani, wypoczęci i mamy energię na resztę dnia. Dzięki porannym ćwiczeniom możemy pobudzić swój własny organizm do tego, aby wydzielił większą dawkę endorfin, które są hormonami szczęścia. Panuje błędne przekonanie, że po ćwiczeniach będziemy wyczerpani. To kłamstwo! Po krótkim odpoczynku i prysznicu będziemy jeszcze bardziej pełni energii aniżeli leżelibyśmy tą godzinę dłużej w łóżku i gapili się w sufit.

Dodaj komentarz

Porada O jakiej porze dnia najlepiej ćwiczyć?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 269
facebook unlike 1

Czy opis porady O jakiej porze dnia najlepiej ćwiczyć? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema O jakiej porze dnia najlepiej ćwiczyć?? Jeżeli tak koniecznie dodaj swoją radę w tematyce rozrywki w komentarzu

O jakiej porze dnia najlepiej ćwiczyć?
Dodano:
facebook like 9
facebook unlike 1

ciekawe może i tak...|hmmm ciekawe|porada dość ciekawa|ciekawa porada|proste i banalne|coś w tym jest}


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Pomocny artykuł
Przydatne porady
Na pewno wypróbuję tych metod
Pomocne porady
Ciekawy artykuł
Ja najwięcej zyskałem dzięki oglądaniu filmów
Uwielbiam filmy dokumentalne.
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba