Najlepsze Porady TechnologieCo to jest antyspam ? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Co to jest antyspam ?

Co to jest antyspam ?

Spam jest problemem wielu milionów użytkowników internetowych. Natomiast antyspam jest narzędziem zaliczanym do rodziny internet security, , które ma pomóc w jego zwalczaniu. W większości przypadków ludzie zapominają o zabezpieczeniach przez zagrożeniami jakie mogą płynąć z sieci. W efekcie doprowadza do infekcji komputera, który rozsyła spam. Zwykle bywa on rozsyłany przez hakerów.


W praktyce osoby rozsyłające spam są bezkarni. Istnieje ustawa o świadczeniu usług telekomunikacyjnych drogą elektroniczną, której zapis mówi, że rozsyłanie tzw. niezamówionych informacji handlowych jest wykroczeniem, za które przewidziano karę grzywny w wysokości kilku tysięcy.

 

Czym zatem jest spam? Jest nim m.in. komunikat, których treść jest niezależna od odbiorcy, o ile nie wyraził zgody na ich przesyłanie. Ze spamem można skutecznie walczyć za pomocą sprawdzonych i wiarygodnych filtrów.

 

Antyspam jest systemem zainstalowanym na komputerze. Pozwala on na podstawie przekazanych danych weryfikować, czy dana wiadomość jest spamem, czy też nie. Obecnie każde konto pocztowe na antyspam. Każda wiadomość uznana w nim za spam jest oznaczana i umieszczana we właściwym katalogu. W zasadzie jest to, najskuteczniejsza metoda do walki ze spamem.

Tagi

Dodaj komentarz

Porada Co to jest antyspam ?
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
facebook like 736
facebook unlike 1

Czy porada Co to jest antyspam ? pomogła Ci się ? Może masz jakiś inny pomysł lub poradę na tema Co to jest antyspam ?? Jeżeli tak czy możesz ją dodać swoją poradę w tematyce wypoczynek w komentarzu

Cyprian Brzeziński
Dodano:
facebook like 3
facebook unlike 0

porada dość ciekawa

Sławcio
Dodano:
facebook like 0
facebook unlike 0

Muszę poszukać takiego programu dla siebie


Najciekawsze porady

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

i sprawdzić vin... :)
mocne czerwone wina dobrze smakują w sosie spaghetti ! -...
Polecam Okna z profilu Streamline to nowoczesne rozwiązania,...
antykoncepcja :D
Dobry poradnik, dobór odpowiednich opon do samochodu jest...
ciekawe może i tak...
Czy porada Jak odpowiednio wyposażyć cukiernię? pomogła Ci się...
??? xd ???